Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 19-07-15, 00:40
Το avatar του χρήστη apostolis.pan
apostolis.pan Ο χρήστης apostolis.pan δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-05-2015
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 268
Προεπιλογή

το ενυδρειακι στηθηκε . δεν ειμαι και πολυ ευχαριστιμενος προς το παρον ... πολυ κοπος για τα λιτρα του , πολυ ασταθες αλλα παλευετε . τα εχασα ειδη μια φορα ολα οταν μου πεθανε ενα ψαρι που ειχα μεσα , δεν ξερω τι ακριβως ηταν μοιαζει με σαλιαρα αλλα ηταν πολυ περιεργο , σαν μουκρακι ισος ...ο λογος ..επειδη ηταν αγαρμπα πιασμενο πληγωμενο ισος και γενικα δεν το ειδα ποτε να τρωει . τωρα το ενυδρειο ξαναστηθηκε πριν δυο μερες . εχασα και καποια φυτα και τωρα εχω βαλει την ζωη που μου εδωσε την εντυπωση οτι ισος μπορεσω να διατηρησω . εχω μεσα καμια 20αρια γαριδες , 2 καβουρακια με κελυφος και σαλιγκαρια αρκετα βραχακια με ζωη αμμο , γρηγορη κυκλοφορια αλλα με νεκρα σημεια . Τωρα , θα μπει αμεσα ενεργος ανθρακας , Αλαγες απο θαλασσα που διατηρω με αεραντλιες σε δοχεια απο το σημειο που μαζευτικαν οι γαριδες , πολλα πολλα θεματα . Δεν με τρελενει και το στησιμο .... Τελος παντον στην συνεχεια θα βρει τον δρομο του πιστευω .. και το κοιταω αισιοδοξα το πραγμα! φοτογραφιες θα ανεβασω αυριο
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01269 seconds with 11 queries