Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 29-09-08, 17:06
Το avatar του χρήστη octania246
octania246 Ο χρήστης octania246 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-05-2007
Περιοχή: salonica
Μηνύματα: 444
Προεπιλογή

σας ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας λογια.
η αληθεια ειναι οτι προσπαθησα πολυ στο aquascape αν και πιστευω οτι δεχεται και αλλη βελτιωση.

Παράθεση:
Αν και νομιζω οτι καποιος εκει διπλα σου θα συμφωνησει μαζι μου, για το φυτεμενο
εσενα θα σε κανω κηπουρο και θα σου δωσω την συντηρηση του ενυδρειου οπως κανει και η γυναικα μου στους κηπους τις γιατι με το ενυδρειο και τα κλαδεματα δεν ασχολειται
περα απο την πλακα τωρα η αληθεια ειναι οτι μου λειπει το φυτεμενο αλλα δεν προλαβαινα να το συντηρησω αλλο.δυσκολα τα ωραρια

οι πετρες εχουν αγοραστει απο pangea και ειναι οι λεγομενες μαυρο-πρασινες.οντως πιστευω οτι εχουν κατσει καλυτερα χρωματικα σε σχεση με το αλλο malawi που εχω.

Παράθεση:
το ενυδρείο έχει πολύ "σεξουαλικό" moonlight
οντως μπορω να πω οτι το ενυδρειο μου αρεσει περισσοτερο το βραδυ με το moonligth.o ομορφος εγραψε σε αυτο οποτε εχει και τα δικαιωματα
θα προσπαθησω το βραδυ να το βγαλω αν μπορεσω να κανω τις καταλληλες ρυθμισεις στην slr γιατι δοκιμασα μια φορα και μου εβγαλε UFO

σιγουρα ο αγνωστος ειναι labido hongi?ρωταω γιατι με αναζητηση οι φωτογραφιες που βγαινουν δεν μοιαζουν σε σχεση με το δικο μου.και τα χρωματα και οι γραμμες.παντως ειναι αρκετα επιθετικος σε σημειο που να πω οτι ακομα οταν ηταν μικρο και κιτρινο τα εβαζε με του κυριαρχο του ενυδρειου και τον ειχε κανει αρνακι.με τον μονο που δεν τα εβαζε ειναι με τον κυριαρχο labido.εκει εκαμνε την κοτα\
και οι 2 αυτοι κυριαρχοι βρισκονται ακομα στο αλλο ενυδρειο και συντομα θα μεταφερθουν οποτε θα δουμε και τι θα γινει τωρα.
δεν μπορω να κανω χαρεμι απο το hongi(αν ειναι) μιας και ειδη εχω 2 species μεσα οποτε τα πραγματα μετα δεν θα μας βγουν σε καλο
__________________

Malawi biotope.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01582 seconds with 11 queries