Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 23-06-10, 07:40
ixtlilton Ο χρήστης ixtlilton δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-06-2010
Περιοχή: Κατερινη
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή απαντηση

Πηγη δεν αναφερω και φυσικα δεν εχει καμια σχεση με περσονες η στο ιντερνετ, επισης δεν ειπα οτι δεν πρεπει να χρησιμοποιουμε λαμπες τετοιες, οι μελετες εχουν γινει σε πανεπιστημια οπως στο Cornell University.
Δεν δεχομαι οτι ειναι μπουρδες αυτα που λεω ουτε ειμαι τυχαιος να παιρνω κατι απο το διαδικτυο και να το αναπαραγω, ειδικα σαν ατομο δεν ειναι του στυλ μου.
μελετες σε πανεπιστημια εχουν γινει για το αν ο γαιδαρος πεταει η οχι ,και δεν πιστευω οτι αυτα ειναι λογια μια περσονας.
Και με την απαντηση σου δειχνεις επιθετικοτητα βασιζομενος σε ενα rank η παλαιοτητα και δεν ειναι καλο.
Και να κανω και ενα λινκ για καποια φιλτρα που πωλουνται http://www.naturalux.com/
Και να συμπληρωσω κατι ακομα σχετικα με τις εμπειριες εγινα μελος εδω γιατι εχω κανει ενα ενυδρειο και θελω συμβουλες και φυσικα να γνωρισω ατομα που εχουν ιδια ενδιαφεροντα, δεν το παιζω οτι τα γνωριζω ολα και αν δεις τα μυνηματα μου καταλαβαινεις οτι ειμαι αρχαριος, με αυτο το μυνημα σου ομως προσπαθεις οχι να με υποβιβασεις σαν ατομο αλλα να αγνοησεις 14 χρονια προσωπικης μελετης επανω στην ακτινοβολια και τα αποτελεσματα της.
συν οτι εργαζομουν σε αυτον τον τομεα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01399 seconds with 11 queries