Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 02-10-20, 17:52
Το avatar του χρήστη giogian
giogian Ο χρήστης giogian δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-10-2016
Περιοχή: ΦΘΙΩΤΙΔΑ
Μηνύματα: 58
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dearangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
το πεχα σας ειναι εξαιρετικά ψηλά για φυτεμένο... αλλα και για ψαρακια, θα έλεγα...
-------------------------
1 αρσενικό, 3 θηλυκά και μετα απο τρεις μήνες, θα χαρίζεις μωρα...
Εκτος απο τα σκευασματα που κατεβαζουν το ph δεν εχω δοκιμασει κατι αλλο.Ακολουθουσα τις οδηγίες κατα γραμμα αλλα τιποτα. Εκτος απο τις βαλισνεριες τα υπολοιπα φυτα ειναι αργης ανάπτυξης. Σιγουρα παιζει ρολο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sarpijk Εμφάνιση μηνυμάτων
Το οτι εχετε δωσει χρηματα για ψαρια παει να πει οτι για καποιο λογο τα χανεις και προφανώς δεν πετυχες αναπαραγωγή που σε ενα σωστο ενυδρείο ειναι φυσικη εξέλιξη.

Πριν σιγουρευτείτε οτι ολα βαινουν καλως ( εαν θέλετε κάντε μια παρουσιαση) μην προχωρήσετε σε αγορες.
Αναπαραγωγες πολλες φορες ειχα σε φαση που αν ζουσαν ολα θα ηθελα αλλα 3 ενυδρεια για να τα φιλοξενησω.Αλλα δυστηχως ολα εφευγαν σε μικρη ηλικια.Επειδη ζω σε επαρχία θα πρεπει να περιμενω να παω Αθηνα να προμηθευτω τα απαραιτητα.Τωρα εχω 1 αρσενικο και 2 θυλικα γκαπυ 1,5 ετων απο γεννα μεσα στο ενυδρειο,3 γαριδες και εωα μικρο πορτοκαλι αλγοφαγο που δεν θυμαμαι πως λεγεται.
Οι μετρησεις μου με υγρα τεστ ειναι φυσιλογικες.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giogian : 02-10-20 στις 17:52 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01413 seconds with 11 queries