Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 19-01-11, 15:42
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Δεν ηθελα να μπω στο παιχνιδι τι εχουμε ακουσει και τι εχουμε δει ο καθενας μας γιατι ειναι μεμονωμενα παραδειγματα, αλλα μιας και γινεται να μην ακουγονται μονο τα μεν και οχι τα δε ....
Εχω δει υπαλληλο της "γνωστης αλυσιδας" που ετρεχε με το πιστολι σιλικονης ολη μερα για να τσονταρει σε ενυδρεια που εχουν διαρροη.
Απο τη αλλη οσα juwel εχω δει μεχρι σημερα δεν εχουν παθει κατι τετοιο.
Ουτε εχω δει να σπανε κοντρες κλπ
Επισης να εξεταζουμε και το ενδεχομενο κακης χρησης.

Στα δικα μου juwel δεν εχει συμβει το παραμικρο εδω και χρονια.
Στο 180αρι μονο, που εχει μια κοντρα μονο στη μεση, εκανε στη μεση μια μικρη κουρμπα 2mm, διαβεβαιωθηκα οτι ειναι φυσιολογικο και τρεχει κανονικα εδω και χρονια χωρις προβλημα.

Και τα δυο ενυδρεια εχουν αρκετες πωλησεις και φαινεται να εχουν περισσοτερους ευχαριστημενους πελατες απο δυσαρεστημενους.
Ολα τα ενυδρεια μπορουν να βγαλουν προβληματα.
Ειναι να μη σου τυχει.
Οταν ομως σου τυχει αυτο που πρεπει να εξεταζουμε ειναι τι εγγυηση εχουν και τι εξυπηρετηση και αμμεσοτητα στο σερβις.

Απο τιμες ειπαμε ειναι σχεδον ιδιες, αν και κατα καιρους παιζουν διαφορες προσφορες πχ τωρα το Winn εχει εκπτωσεις και στα φιλτρα εχει βαλει 20%, οποτε κατεβαινει κι αλλο το συνολικο κοστος.
(επιτελους να αρχισουν και ολα τα πετσποπ να κανουν εκπτωσεις οπως ολα τα καταστηματα τετοιο καιρο)

Αληθεια τι εγγυηση (αναλυτικα, οχι μονο τζαμια) εχουν τα δυο ενυδρεια?
Εχει αναφερθει?
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01614 seconds with 11 queries