Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #80  
Παλιά 15-10-12, 14:54
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Crazy_Beaver Εμφάνιση μηνυμάτων

ΥΓ. Ολα αυτά περί προβολής του χόμπι είναι

Δεν ειπα οτι ο συλλογος εχει σκοπο να προβαλει το χομπι αλλα να το ΠΡΟΑΓΕΙ!

Επισης η παρεουλα,οι μπυρες,οι μπριζολες και αλλα τετοια ομορφα μπορουν να γινουν μεσα απο το φορουμ,ποιος ο λογος να κανουμε ενα συλλογο για ολα αυτα?

Επισης οι μαζικες παραγγελιες παλι μπορουν να γινουν μεσα απο το φορουμ...

Επισης λετε συνεχεια την λεξη club,λες και ο συλλογος δεν θα ειναι ενα club αλλα κατι αλλο...

Ακομα λετε να χωριστουμε σε ενοτητες ανα κατηγοριες ψαριων και σε υποκατηγοριες ανα περιοχη γιατι αυτο κανουν στο εξωτερικο και πανε μια χαρα.
Ναι οντως αυτο γινεται στην Γερμανια,στην Γαλλια,στις ΗΠΑ,στο Ηνωμενο Βασιλειο,στην Τουρκια...

Εκει ομως οι αποστασεις ειναι χαωδεις και οι χομπιστες χιλιαδες,εμεις ειμαστε μια μικρη χωρα και οι οργανωμενοι χομπιστες δεν ξεπερνουν τους 1000,μαλλον τα παραλεω κιολας.

Δεν λεω οτι εγω εχω το δικιο,αλλα εχω μια αποψη,ισως να ειναι και λαθος...

Απλα δεν μπορω να καταλαβω αυτο που εχετε ξεκινησει ηδη,για το πως πρεπει να ειναι ο νεος συλλογος και τι πρεπει να δινει στους χομπυστες και που πρεπει να εχει εδρα κ.α. πολλα...

Ακομα δεν ξερουμε ποσοι θα ειμαστε,θα εκδώσουμε και ιδρυτικη διακήρυξη?

Ας δηλωσει οποιος θελει εναν συλλογο την προθεση του να συμμετεχει και αν δουμε οτι ειμαστε ενας ικανος αριθμος που αξιζει να προσπαθησουμε,τοτε θα παμε στο δια ταυτα.
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01946 seconds with 11 queries