Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 22-03-16, 13:57
Λάμπρος.Τ Ο χρήστης Λάμπρος.Τ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2015
Περιοχή: Μοσχάτο
Μηνύματα: 1.520
Προεπιλογή

Λοιπόν...

Η τρύπα στη μέση του "φλαπ", όντως θα γίνει σαν τετράγωνο γιατί θα έχει τα πηχάκια πάνω - κάτω, και αριστερά - δεξιά θα έχει τις κάθετες κόντρες. Άρα δεμένο.

Πάμε στην λογική της ταίστρας τώρα. Όταν έφτιαξα τον STC διάβασα καλά αυτά που είχε γράψει ο "Delta66", και την έξοδο για τους ανεμιστήρες την έχω σε μπρίζα σούκο. Οπότε θα μπει χρονοδιακόπτης να ανοίγει και να κλείνει τα ανεμιστηράκια την ώρα του ταίσματος.

Τα ανεμιστηράκια τα συγκεκριμένα δεν τα έχω δουλέψει ποτέ, απλά διάβσα αρκετά άρθρα με παρόμοια θέματα στο forum και προτάσεις που είχαν κάνει και για αυτό τα επέλεξα.
Για αυτό επίσης ρώτησα αν κάποιος τα έχει χρησιμοποιησει να μας πει την άποψη του ή αν κάποιος έχει άποψη για κάποια άλλα (αθόρυβα πάντα, αδιαπραγματευτος όρος).

Τάκη φοβερή η πατέντα, αλλά όσο δεν μας κάνεις μαθήματα αυτά είναι για να τα βλέπουμε μόνο ή ...........για να σε χώνουμε εσένα να μας τα φτιάχνεις!!!

χαχαχαχα

Θα ήθελα επίσης να ζητήσω συγνώμη από τους διαχειριστές γιατί νομίζω ότι το θέμα αυτό θα έπρεπε να το ανοίξω στα DIY οπότε αν κρίνουν ότι πρέπει να μεταφερθεί ας το κάνουν.
Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01448 seconds with 11 queries