Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 13-04-18, 09:47
nikos_1981 Ο χρήστης nikos_1981 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Λάρισα
Μηνύματα: 34
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Baggelhs. Εμφάνιση μηνυμάτων
τα 60αρακια ειναι απλα για την αρχη σε οτι αφορα το φωτιστικο τους 1) μπορεις να ψαξεις να βρεις ιδια λαμπα
2) μπορεις να βαλεις μια παρομοια ( χωρις μεγαλες αποδωσεις ομως)
-------------------------
3) μπορεις να παρεις ενα αλλο φωτιστικο με 40-50 ευρω ειτε ebay ειτε καποιο απο ελληνικο μαγαζι
4) λεντοταινιες δεν εχουν αποδοση καλη για φυτεμενα ( 6.5-10 χιλ Κ)
5) η και μια φωτοσωληνα τ5 απο καποιο μαγαζι με το μπαλαστ στα 50 ευρω και αυτο το σετακι , ελπιζω να σε βοηθεισα
Ίδια λάμπα δεν υπάρχει πέρα από τον αντιπρόσωπο στη Θεσσαλονίκη από ότι μου είπαν αλλά δεν θέλω να βάλω γιατί θα ξανακαεί (όσες ιστορίες διάβασα σε φόρουμ για τον συγκεκριμένο τύπο λάμπας ήταν όλες απελπίστηκες). Παρόμοια λάμπα στο συγκεκριμένο φωτιστικό δεν μπαίνει καθώς είναι φιξ φωτιστικό-λάμπα-καλώδιο. Για να μπεί καινούργιο φωτιστικό δεν ξέρω ούτε πώς γίνεται ούτε λίγο που ρώτησα εδώ που είμαι έχουν. Το καπάκι είναι λεπτό τρισάθλιο (παρακάτω φώτο όπως είναι τώρα) αν έχετε κάποιο συγκεκριμένο παράδειγμα φωτιστικού που μπορεί να μπεί πείτε μου. Για παραγγελία από ebay θα κάνει 10-15 μέρες στην καλύτερη οπότε φυτά πάπαλα, άρα μόνο από Ελλάδα. Κάτι τέτοιοhttp://www.petsupermarket.gr/8201/πρ...stem-61cm.html προϋποθέτει να μην υπάρχει καθόλου καπάκι σωστά; Επειδή δεν μ αρέσει όμως να είναι ξεσκέπαστο υπάρχει κάποια λύση σε αυτό;
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1.jpg
Εμφανίσεις:  180
Μέγεθος:  26,4 KB  
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,20265 seconds with 12 queries