Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 19-05-17, 10:37
Το avatar του χρήστη Themis_aqua
Themis_aqua Ο χρήστης Themis_aqua δεν είναι συνδεδεμένος
Support Team
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Λαμια
Μηνύματα: 1.632
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Lth1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το ειχα δει το ενυδρειο...
Εχεις κανει φοβερη δουλεια θεμη....Μπραβο!!
Να το χαρεις για οσο περισσοτερο καιρο γινεται!
Τα χρωματα των φυτων φοβερα..!!
Καποιο απντειτ..?
Σ ευχαριστω πολυ Λουκα
Το κατα δυναμην..Ηταν μια απολαυστικη περιοδος η ολη κατασκευη επιπλο-ενυδρειο -καπακι-φωτιστικο και πιστευω για το πρωτο μου diy τα πηγα καλα!!
Με το καπακι εχω καποια θεματακια με θερμοκρασιες κτλ αλλα μετα το καλοκαιρι θα φτιαξω αλλο πιο μελετημενοΜαθαινουμε απ τα λαθη μας εξαλλου..

Δυστυχως εχασα τα ramirezi
Eτσι ξαφνικα διχως λογο,εχασαν τα χρωματα τους απομονωθηκαν κι εφυγαν σε 3 μερες δε προλαβα να κανω κατι...Πανεμορφα ψαρακια αλλα πολυ ευαισθητα,κατι που το ξερα βεβαια.Ισως οι μονοκοματες αλλαγες νερου να τα στρεσαρουν και να θελουν 2 μικροτερες ανα βδομαδα τι να πω...
Το σκεφτομαι να παρω αλλο ενα ζευγαρι μη τυχον ειχαν κατι τα προηγουμενα απο κει που τα πηρα..
Μετρησεις ξανα μετρησεις δεν διαπιστωσα καποια αλλαγη στο νερο μου,κατι ασχημο..οι καρδιναλιοι μια χαρα!
Γενικα στο ενυδρειο εχουν γινει καποιες αλλαγες μπηκαν καποια φυτα και περιμενω να βρει το ρυθμο του παλι κ θα ανεβασω φωτο!Εχω ενα θεματακι με bba μπροστα χαμηλα στο monte carlo και στο χαλικι σε συγκεκριμενα σημεια,οχι κατι σοβαρο,ετσι δειχνει..
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mysugarrider Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπραβο, ωραία δουλειά!
Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου!
__________________
Θέμης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Themis_aqua : 19-05-17 στις 10:37 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries