Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 06-07-16, 15:44
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα μου άρεσε πχ να δω σε μορφή παρουσίασης (πχ power point), τα Χ βήματα που πρέπει να κάνει ένας αρχάριος χομπίστας, για να στήσει ένα ενυδρείο από το μηδέν.

Θα μου άρεσε να υπάρχει σε μορφή παρουσίασης, τα Χ ΟΧΙ (ΜΗΝ) που πρέπει να αποφύγει ο κάθε νέος χομπίστας (πχ χρυσόψαρα σε γάμους κα)

Θα μου άρεσε να δω σε μορφή βίντεο, τους βιότοπους κάποιων γνωστών ειδών ψαριών.

Θα μου άρεσε να δω κάποια βιντεο, που θα κερδίσουν το ενδιαφέρον του κόσμου πχ γέννηση ιππόκαμπου, συμβίωση ανεμώνης και "νεμο" κλπ
Αυτες ειναι πραγματικα πολυ καλες ιδεες για δρασεις,το περιπτερο μας ομως ειναι 4χ4 μετρα και δεν το επιτρεπει τοσο μικρος χωρος,θα κοιταξουμε ομως μηπως μπορουμε να το πραγματοποιησουμε παραπλευρα καπου.

Μπορει μια ομαδα δρασης να αναλαβει να φτιαξει κατι τετοιο -παρουσιαση powerpoint- και μεσα σε αυτους μπορεις να εισαι και εσυ,ή ακομα καλυτερα να το αναλαβεις εσυ.
Ειπαμε,ολοι μαζι παμε εκει,δεν υπαρχει συντονιστης και διαχειριστης,ο καθενας οτι μπορει να προσφερει για το καλο του χομπι ειναι ευπροδεκτος...
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01394 seconds with 11 queries