Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 06-07-16, 11:16
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Μπράβο για τη συμμετοχή!

Οι ιδέες που μπορούμε να προτείνουμε, νομίζω εξαρτώνται από τα μέσα και το χώρο που θα έχετε στη διάθεση σας
Τι εννοω

Θα μου άρεσε πχ να δω σε μορφή παρουσίασης (πχ power point), τα Χ βήματα που πρέπει να κάνει ένας αρχάριος χομπίστας, για να στήσει ένα ενυδρείο από το μηδέν.

Θα μου άρεσε να υπάρχει σε μορφή παρουσίασης, τα Χ ΟΧΙ (ΜΗΝ) που πρέπει να αποφύγει ο κάθε νέος χομπίστας (πχ χρυσόψαρα σε γάμους κα)

Θα μου άρεσε να δω σε μορφή βίντεο, τους βιότοπους κάποιων γνωστών ειδών ψαριών.

Θα μου άρεσε να δω κάποια βιντεο, που θα κερδίσουν το ενδιαφέρον του κόσμου πχ γέννηση ιππόκαμπου, συμβίωση ανεμώνης και "νεμο" κλπ

Θα μου άρεσε να λάβω, ως χομπιστας κάποιο σχετικό φυλλάδιο (πχ αυτά των μονομάχων και χρυσόψαρων).

Θα μου άρεσε να υπάρχει φόρμα προς συμπλήρωση με τα σχετικά πεδία, ο χομπίστας να συμμετέχει μέσω κάλπης και να γίνει κάποια συμβολική κλήρωση με ένα ή περισσότερα δώρα.

Θα μου άρεσε να προωθήσετε την εγγραφή νέων μελών στο φόρουμ.

Αν υπάρξει συνεργασία με ενυδρειακά καταστήματα, θα μπορούσε να μοιραστεί ένας σημαντικός αριθμός από "δωράκια" με το λογότυπο της επιχείρησης και του φόρουμ πχ τροφές, αντιχλώριο κα, στους ΧΧΧ πρώτους, που θα προσέλθουν στο χώρο.

Εννοείται πως θα μου άρεσε να δω στημένα 1-2 ενυδρεία, με κάποια ενδιαφέροντα είδη, με αληθινα φυτα - γιατί οι περισσότεροι φιλοι, το πρώτο πράγμα που με ρωτάνε ειναι "τα φυτά ψεύτικα,ε?"

Εννοείται πως αν μπορώ να βοηθήσω με υλικά, απλα μιλάμε!

Αυτά για την ώρα...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01902 seconds with 11 queries