Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 03-02-14, 20:30
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλια!

1.ο θερμαντήρας πράγματι ζορίζεται και από αμέλεια δεν μπήκε ακόμη άλλος ένας.
2.πολλή καλή οξυγόνωση και αύξηση της πίεσης στην έξοδο άρα καλύτερη κυκλοφορία
3.η μεμβράνη είναι κάτι τέτοιο αλλά αδιαφανής http://www.3mprotect.gr/index.php?di...oduct_id=29791

Δεν φοβάμαι πολύ, όταν υπάρχει ικανός αριθμός θηλ. για κάθε αρσενικό οι πιθανότητες εκμηδενίζονται χωρίς ποτέ όμως να εξαφανίζονται (όταν θυμηθώ θα βρω κάτι φωτο από υβρίδια μεταξύ εντελώς ανόμοιων ειδών που προέκυψαν μόνο και μόνο γιατί έτυχε ζευγάρια από τα 2 είδη να ζευγαρώνουν δίπλα δίπλα )

Τα callainos λάμπουν αλλά είπαμε δεν είμαι καλός φωτογράφος
Neritina έχω ένα από 4 διαφορετικά είδη. Δεν ξέρω αν αυτός είναι ο λόγος που δεν κάνουν αυγά, αλλά εγώ είμαι ευχαριστημένος και όχι δεν τα έκανα κωλονοσκόπηση για να βρω το φύλο τους .
Το μικρό saulosi απ' τη στιγμή που το πήρα είχε μικρότερο ένα πλευρικό πτερύγιο και έμεινε πίσω από πλευράς ανάπτυξης αν και ήταν ζωηρό και φαινόταν να τρώει κανονικά. Πριν λίγες μέρες εξαφανίστηκε.
Τα Labido είναι πανέμορφα αλλά εγώ όπως κατάλαβες εστιάζω στα saulosi .
Tα M.callainos είναι ένα ψάρι που δεν είχα δοκιμάσει ποτέ γιατί δεν έβρισκα σίγουρα καθαρά. Τσίμπησα μια εισαγωγή του Ιγνάτιου. Όμορφο ψάρι αν και παρά τις προσδοκίες μου, αρκετά ντροπαλό και ήσυχο.

δεν πρόσεξες τον στόχο. Τα ψάρια είναι νεαρά και στο τέλος θα μείνουν 3 χαρέμια ή μπορεί και μόνο τα saulosi που τα έχω μεράκι.

Λίγους μήνες τρέχει φίλε Ηλία. Αλλά εμένα δεν μ' αρέσουν οι άλγες .

υγ. τα ενυδρεία μου τα έχω όλα στο μαγαζί και δεν είναι "σαλονάτα". Κριτήριο για τη διακόσμηση κλπ είναι οι ανάγκες των ψαριών και δευτερευόντως η δική μου απόλαυση και αισθητική
Έχεις δίκιο Κλεόβουλε, δε διάβασα την τελευταία φράση που έγραψες. Να χαίρεσαι τις ψαρούκλες σου. Πολύ ωραίος συνδυασμός πάντως και ωραία χρώματα!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01593 seconds with 11 queries