Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 23-07-08, 15:04
basilis_g Ο χρήστης basilis_g δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 18-07-2008
Περιοχή: mosxato
Μηνύματα: 6
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
μπορεις να μας πεις τις διαστασεις;
πλατος, μηκος, βαθος
το πλατος ειναι 4 μ, το μηκος ειναι 4,2μ και το βαθος 1,50μ και κλεινη περιμετρικα ειναι περιπου 13000 λιτρα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρα του οτι ειναι θολη η φωτο διπλα απο τον καταρακτη διακρινω λασπη η ειναι η ιδεα μου? Εχεις βαλει κατι για υποστρωμα?
Τι αντλια εχεις βαλει και για ποσα λιτρα?
Πες τις διαστασεις της λιμνης εισαι σιγουρος οτι ειναι 13000 λιτρα?

Φιλικα Ανδρος.
-------------------------



πεφτη πολυ χωμα απο εργασιες μιας οικοδομης και απο τα γυρω οικοπεδα
εχω δυο αντλιες μια σερα 12000 λιτρα με UV και μια ακουα μετικ με UV οι διαστασεισ ειναι 4,2μ μηκος 4.00μ πλατος 1,50μ βαθος που ανεβενει με σκαλοπατια σταδιακα λεω να βαλω και καρβουνο σε ενα φιλτρο τι λες?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Βλεπω μελλοντικο προβλημα ΔΕΣ ΦΩΤΟ ΕΝΑ το λαινερ το βλεπει ο ηλιος.
εχεις χωρο για να κανεις ενα ρυακι με φυτα ΔΕΣ ΦΩΤΟ ΕΝΑ

Βλεπω καποια μικρα δεντρα πευκακια ακομα εχουν δρομο για να σε κανουν ισκιο , αν και νομιζω οτι ειναι αντιθετα απο την ανατολη του ηλιου οποτε τον ηλιο δεν νομιζω να τον εμποδισουν ,παρα μερικες ωρες.

βαλε νουφαρα κανα 2 ριζες μεσα στην λιμνη.

Επειδη θεωρο οτι σε περνει για μερικες αλλαγες σου διχνω ενα τροπο που θα βαλω εγω το λαινερ για καλητερα προστασια απο τον ηλιο ΔΕΣ ΦΩΤΟ ΔΥΟ

Μπορεις αν εχεις χρονο η χρημα να βαλεις και μεγαλους βραχους ωστε να κανουν καποια σκια .

Εχεις ψαρια μεσα?
ειδα το προβλημα με το λαινερ και θα το διωρθοσω εχω βαλει εξ, αρχης δυο νουφαρα ενειδρυου και εχουν πιασει πολυ και εχθες εβαλα αλλα 4 νουφαρα λιμνης εχω σε ψαρια 12 κοι και 4 αφρικανες

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη basilis_g : 23-07-08 στις 15:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01618 seconds with 11 queries