Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 20-10-09, 08:07
cobaingr Ο χρήστης cobaingr δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-08-2005
Περιοχή: Θρακ/νες
Μηνύματα: 54
Προεπιλογή

Λοιπον......με καλη αλλαγη νερου....προσθηκη αλατιου...(1 κουταλακι στα 40 λιτρα...)...τα σημαδια μετα απο 3 μερες σχεδον εξαφανιστηκαν.....οποτε...super!!....

το προβλημα που εχω τωρα ειναι αυτο που λεει και ο φιλος Μαριος....το ενα το δισκακι εχει μαυρισει.... και ενας απο τους ενηλικες...κοιταει την επιφανεια....οχι καθετα...αλλα τις πεισσοτερες ωρες αραζει ψηλα...οταν ταιζω...που τρομαζει λιγο....κατεβαινει και κολυμπαει μια χαρα....περριτο να πω..οτι απο ορεξη...μηδεν...ολοι τους....!!!


προληπτικα...ανεβασα θερμοκρασια στους 34 σημερα...εβαλα αεροπετρα (να την αφησω μονιμα???)....(ψαχνω melafix...δεν το βρισκω πουθενα!!!!αλλα σημερα πιστευω θα το βρω..)....το ph μου στο 5,8....Gh 7...Kh 1....νιτρικα 0...σε αυτην την θερμοκρασια οι δισκοι μου βγαζουν βλενα απο το σωμα τους φουλ!!!..(καλο...η κακο???)

καμια ιδεα???.....να βαλω αλατι αλλο 1 κουταλακια στα 40 λτ??? (ενιδρειο...400λτ...10 κουταλακια γλυκου)

(στις φωτο....στην μια που ειναι το μαυρο μικρο..ειναι και αυτος που του ερεσει η επιφανεια(ή τα αστερια.....δεν ξερω...).....και στην αλλη η θυληκια μου...με λιγο θολο ματι?????....η ειναι ιδεα μου????ο αλλος ο θεραπευμενος δεν μου καθοτανε για ποζα...)
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN3521.jpg
Εμφανίσεις:  377
Μέγεθος:  55,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN3523.jpg
Εμφανίσεις:  389
Μέγεθος:  63,3 KB  
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01416 seconds with 12 queries