Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 23-04-11, 09:53
Harry Ο χρήστης Harry δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 12-04-2011
Περιοχή: Κόρινθος-Εκάλη
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

δεν καταλαβαινω και γω πως πηγε η συζητηση σε δισκοσυλλογο.... το ποστ ειναι ερωτησεις του γιωργου για τους διαγωνισμους δισκων..... ετσι κι αλιώς ο δισκοσυλλογος τουλαχιστον με την μορφη που ειχε συζητηθει καποτε δεν προκειται να υλοποιηθει ποτε...

απο κει και περα.... γιωργο ξερεις πολυ καλα οτι σε φορουμ δεν γραφω πλέον και ξέρεις και τους λογους και αν δεν τους ξερεις εχεις ολες τις αρμοδιες επαφες να τους μαθεις...... απο την αρχη λοιπον εχεις ανοιξει ενα θεμα και ρωτάς κάποιες εξειδικευμενες ερωτησεις για τους διαγωνισμους δισκων.... πες μου ειλικρινα ποιους ρωτας??? δεν λέω οτι το Gab δεν ειναι εγκειρη πηγη πληροφοριών αλλα πες μου αυτα που ρωτας ποιος θα στα απαντήσεις εδω μεσα.... εγω οσους ξερω που ασχολιουνται με αυτο δεν ειναι εδω μεσα.... οπότε ποιον ρωτας για να βγαλεις ποιο συμπέρασμα.... ασε που αυτες σου οι ανυσηχίες η καθε μια σου ειναι 3-4 ποστ.... για τον ''εκπαιδευση'' δισκου δλδ θελουμε3-4 ποστ για να πουμε οτι καπως το προσεγγισαμε δεν γινεται να γραφτει σε μια παραγραφο να κατανοηθεί.............. ειδικά σε έναν χώρο οπου ο ιδιος ο ιδιοκτητης του δεν μας δεχεται σαν μορφή χομπυ..... μια συμβουλη πάνω σε αυτο μονο..... οταν ειμαστε υπευθυνοι σε εναν χωρο.... ειτε Gab λεγαται αυτο ετιε εταιρεια λέγεται αυτο ειτε ανθρωπινες σχεσεις λεγεται αυτο καμια φορα να αφηνουμε τα προσωπικα μας πιστευω και εγωισμους στην ακρη γιατι επιρρεαζουμε κοσμο.... απο το να λες εμενα οτι δεν ανοικω σε αυτον τον χώρο χωρις να σκεφταισε αν εχεις για μια στιγμη λάθος...... δεν πειραζει το χεις ξανακανει αλλωστε.... απο κει και πέρα γιωργο θες να σου απαντησω λοιπον σε εξειδηκευμενα πράγματα σε μη εξιδηκευμενο χώρο που δεν μας δεχεται κι όλας με καθε εναν betta splenderα να πεταγεται (δεν εχω τιποτα με το ψαρι) και να λεει οτι του κατέβει και εσυ ρωτας στον αερα να μαθεις την προπαιδεια της προετοιμασιας δισκων για διαγωνισμους..... εισαι και μοντ σε 2 φορουμ και ζητας να κανεις ερωτησεις για διαγωνισμους δισκων σε μη εξιδηκευμενο κοινο για να βγαλεις συμπεράσματα δικα σου... η εκτος και αν με ειδες online και ειπες να το ανοιξω το θεμα θα μπορουσες να ειχες στειλει πμ... οπως ειπα εγω μπηκα για να πω ενα καλο λογο στην παρουσίαση του φιλου μου και ολος τυχαιως κατέληξα εδω... οποτε με βλέπετε γουσταρετε να το ανοιγετε το θεμα..... ελπιζω να σας αρεσαν τα ψαρια του ειναι και αυτος ''τερας'' σαν και μενα αλλα οπως καταλαβαινεις δεν μπορώ να συνεχισω σε μια κουβεντα που εχει παρει τον ρολο ρωμαικης αρένας ή λαικου δικαστηριου.......και ποιο πολυ σου ευχομαι να ενημερωθεις για τις ανησυχείες σου και να βγαλεις το καλυτερο συμπερασμα... ειμαι πολυ μακρια απο το να με κατηγορουν και να με χαρακτηριζουν ατομα που δεν με ξερουν δεν ξερουν τι ειναι αυτο που κανω δεν το χουν δει ποτε και δεν εχουν παρακολουθησει παγκοσμια αλλα ατομα να το κανουν..... οι ενδιαφερομενοι ξερουν πως θα μαθουν δεν ειμαστε πυρινικοι φυσικοι ουτε κρυψινοι ουτε μαγκες και παντογνωστες..... ποσο μαλλον φαντασμενοι για την δόξα και το ''χαρτι'' τα πολλα εκατομμυρια που σου δεινει μια πρωτια... την ματαιοδοξια μου θα την καταλαβεις αγαπητε εσυ που το πες μονο αν με γνωρισεις.....

αυτα καλη συνέχεια.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02063 seconds with 11 queries