Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 04-07-16, 17:16
AquaNewbie Ο χρήστης AquaNewbie δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 09-09-2015
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από odin79 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλο θα ηταν να μη βγαζεις βιαστικα συμπερασματα για το ποσο διαβασμενος ειναι καποιος η οχι.εγω απλα προσπαθω να σου επισημανω καποια πραγματα που μπορει να σε βοηθησουν δεν εχω κανεναν λογο να ασχοληθω και να σου γραψω για να αντιπαρατεθω μαζι σου,εχω καλυτερα πραγματα να κανω και δεν ειναι και στον χαρακτηρα μου.οποτε δεν χρειαζεται να κρατας αμυντικη σταση απεναντι μου.αλλωστε και εγω θα μπορουσα να χαρακτηρισω την εμπειρια σου απο τον τροπο που εστησες το ενυδρειο σου.Οταν βαζεις το ενυδρειο σου και ζητας αποψεις καλο ειναι να τις ακους και να σε προβληματιζουν ασχετα με το τι θα κανεις εσυ μετα.ευχομαι το ενυδρειο σου να τα σπαει!!Ασε που μου θυμιζει και λιγο ada και μου αρεσει πολυ!!!καλη συνεχεια
καμία αμυντική διάθεση. Μου λες ότι ο φωτισμός 75w σε 90 λίτρα κοινώς 0.8w για χωρίς νερό είναι λάθος. Επίσης όταν γεμίσει υπάρχει και η τέταρτη λάμπα. Επίσης τα φασματα είναι τα καλύτερα. Δεν μου εξηγείς που είναι το λάθος μου απλώς λες λάθος επίσης το flourish το έχω ήδη δοκιμάσει στην πρώτη προσπάθεια όπως έγραψα και ήταν μια χαρά η ανάπτυξη. Και ναι είναι λίγο εμπνευσμένο από ADA. Αυτός ήταν ο σκοπός κατασκευής του
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolis.pan Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου δεν προσπαθω να στην πω εαν αυτο νομιζεις.. τιπς προσπαθω να σου δοσω! Μου αρεσει που κανεις αυτην την προσπαθεια, και θα παρακολουθω το thread για να δω την εξελιξη! Επησις εαν καταλαβα λαθος για το excel πασο! Φιλικα παντα!
καμία σχέση ανέφερα κάπου ότι μου την είπες?? απλώς έγραψες excel δύο φορές ενώ έχω γράψει flourish. Αυτό ήταν όλο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AquaNewbie : 04-07-16 στις 17:16 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01495 seconds with 11 queries