Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 31-10-13, 21:07
Το avatar του χρήστη ineth
ineth Ο χρήστης ineth δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-09-2013
Περιοχή: Ελευσίνα
Μηνύματα: 64
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. όχι, βιβλίο στην Ελλάδα απίθανο τελείως. Γράφω τώρα το τρίτο μου μυθιστόρημα τώρα από χόμπυ γιατί ΠΟΤΕ δεν πρόκειται να εκδοθεί βιβλίο στην Ελλάδα αν δεν είσαι ήδη κάποιος. Έτσι μου είπαν, έτσι λέω. Η προσπάθειά μου αυτή είναι προσωπική και το μόνο που θέλω είναι να δημιουργήσω μια σειρά άρθρων που θα είναι πιο ευανάγνωστα και παρουσιάσιμα. Αν θέλετε μπορούμε να μαζεύουμε αντίστοιχα κείμενα από φίλους και μια φορά το τρίμηνο τετράμηνο να κάνουμε ένα emagazine. Ίσως και μια φορά τον χρόνο ένα κανονικό περιοδικό με την ύλη αυτή με προπωλήσεις ίσως. Όλα αυτά είναι σκέψεις. Όλα μπορούν να γίνουν. Προς το παρόν το μόνο που θέλω να μείνει είναι μια ελάχιστη αναγνώριση και θετικές εντυπώσεις. Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από plin Εμφάνιση μηνυμάτων
Πραγματικά πολύ όμορφο το κείμενό σου. Αποτελεί εισαγωγή σε κάποιο βιβλίο σου; Γιατί για να μιμηθούμε τον τρόπο γραφής αλλά και την γενικότερη παρουσίαση στο φόρουμ το βρίσκω εξαιρετικά δύσκολο. Τα πραγματικά όμορφα πράγματα απαιτούν πολύ δουλειά και ταλέντο που φοβάμαι λίγοι διαθέτουν.
Μια μικρή παρατήρηση: το κείμενο της πρώτης παραγράφου στην 5η σελίδα (μαύρα γράμματα σε πράσινο φόντο), στη δικιά μου τουλάχιστον οθόνη, δεν είναι όλο ευανάγνωστο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01405 seconds with 11 queries