Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 11-06-13, 14:57
Netrino Ο χρήστης Netrino δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-04-2013
Περιοχή: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 300
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από golf4470 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλό ειναι όταν ανεβάζουμε ένα θέμα να ακούμε τις απόψεις όλων που μπορεί να έχουν κ λίγες παραπάνω εμπειρίες. Αλλιώς δεν έχει νόημα να ανοίγουμε θέματα. Να σε πληροφορήσω ότι συστηματα μικρά, όπως σκέφτεσαι να φτιάξεις, ειναι πιο ευαίσθητα σε σκαμπανεβάσματα ή διακυμάνσεις απο τα μεγαλύτερα κ δεν συγχωρουν λάθη. Προσπαθώ να σε αποτρεψω απο παραπάνω έξοδα κ μελλοντικές απογοητεύσεις.
Γιαυτό άνοιξα το θέμα για να ακούσω απόψεις...Αλλά με αυτά που διαβάζω τρελενόμαι!Ξέρω οτι υπάρχει εξάτμιση αλλά εδώ έχουμε φτάσει στο άλλο ακρο,του στυλ κάθε μέρα θα πρέπει να ρίχνω 5 κουβάδες μέσα για αναπλήρωση...Ασ ειμαστε λίγο λογικοί!Όσο για τα μικρα οικοσυστήματα την έχω πατήσει και ξέρω...Ευχαριστώ για τις συμβουλές,και μην παίρνεις με κακία ότι σου γράφω,όπως κ εγώ το ίδιο!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΧρήστοςΠ Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω να πω κατι αλλο ..... γιατι δεν το ξεκινας απο τον Σεπτεμβριο που πιστευω οτι ειναι καλυτερη εποχη και βλεπεις πως θα σου παει ... Διακοπες δεν θα πας ?
Μάλλον έτσι θα το κάνω αφόυ πρέπει να μαζέψω μερικά λεφτά!Πληροφορίες μαζεύω και προτάσεις,για να κάνω ένα μικρό κοστολόγιο!Άλλωστε έχουν άλλα project προτεραιότητα,η να δώ αν θα τα κάνω παράλληλα!!Προς το παρόν κάθεται στο πατάρι το ενυδρείο παρέα με τα ποντίκια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01485 seconds with 11 queries