Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 11-06-09, 08:19
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από theofilos Εμφάνιση μηνυμάτων
Τωρα που αρχισαν οι ζεστες εχει αρχισει το ενυδρειο (750 λιτρα + 100 σαμπ) να βαραει 30αρες. Υπ'οψιν οτι δεν ειχαμε και καποια υπερβολικη θερμοκρασια ακομα. Εβαλα 3 ανεμιστηρακια στο sump τα οποια απο οτι βλεπω δεν κανουν τιποτα απολυτως. Ειναι 14 εκατοστα και εχουν μια αποσταση 10-15 εκατοστα απο το νερο. Τα εχω βαλει και τα 3 να χτυπανε προς το νερο. Τα ανεμιστηρακια http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.809415
Καμμια ιδεα τι μπορω να κανω τωρα? Το chiller ειναι απαγορευτικη λυση με το κοστος του τη συγκεκριμενη στιγμη.
ρικσε μια ματια σε μαγαζι με ηλεκρονικα ειδοι και βρεσ ανεμιστηρεσ οχι 12 βολτ αλλα 220 εγω με δυο 12 εκ ανεμιστηρεσ το δικο μου το 200 το κατεβαζω στουσ 25 βαθμουσ φτιαξε ενα καπακι και βαλτουσ πανω αυτα τα ανεμιστηρακια απο υπολογιστη δεν κανουν τιποτα τα δοκιμασα και εγω αποτελεσμα 0 ζητα ανεμιστηρεσ για ενυσχητη η κατι τετειο ειναι μια κατιγορια μαξ φλοου αν ηξερα πςσ να ανεβαζω φωτογραφια θα σου εδειχνα αλλεσ πλυροφοριεσ δε μπορω να σου δοσω εγω ετειχε και μου τουσ εδοσαν δε ξερω τιμεσ και που θα τουσ ψαξεισ τομονο που ξερς ειναι οτι ειναι απο ενυσχητες
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01471 seconds with 11 queries