Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 30-05-08, 07:59
Το avatar του χρήστη Dinos-
Dinos- Ο χρήστης Dinos- δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-12-2007
Περιοχή: ΜΑΡΟΥΣΙ
Μηνύματα: 139
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GODLIGHT Εμφάνιση μηνυμάτων
κριμα,ελεγα μηπος να εκανα μια προσπαθεια. για ρεεφ δεν το ειχα σκεφτει για το λογο οτι ελεγα μηπος ειναι δυσκολοτερο. οποτε παραμενω ως εχει μεχρι να παρω την αποφαση να αλακσω το μεγαλο το 400αρι που εχω αυτη την στιγμη.

και κατι τελευταιο που δεν εχω πολυκαταλαβει...το νερο απο την εξατμιση ή το νερο που χρεισημοποιουμε για τις αλαγες ειναι νερο απο αντιστροφη οσμωση. α)αυτο θα πρεπει να ετοιμαζετε πριν κανουμε τα παραπανω σε καποιο ξεχωριστω δοχειο ή μπορει το νερο να περναει κατευθειαν απο την βρυση στην α/ο και μετα στο ενυδρειο?
β) αντι για α/ο μηχανιμα τα φιλτρα νερου που πουλαν στο εμποριο 2 ή και 3 σταδιων μπορει να χρεισημοποιηθει? λογο κοστους?
Μην απογοητευεσαι ευκολα, ασε τι σου λενε, αν θελεις να το δοκιμασεις τοτε να το κανεις. Αλλωστε αν δεν ρισκαρεις πως θα μαθεις. Πριν απο 10-12 χρονια τα 60 με 100 λιτρα ηταν μια χαρα ενυδρεια, που να βρεις μεγαλυτερο, μονο παραγγελια. Πως λοιπον μαθαμε ολοι ; Η γνωμη μου εναι να το προσπαθησεις, αρκει να εχεις χρονο, διαθεση, κατι που πιστευω οτι εχεις.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01747 seconds with 11 queries