Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 12-08-14, 16:50
Το avatar του χρήστη Κωστας Malawi
Κωστας Malawi Ο χρήστης Κωστας Malawi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2013
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 2.043
Προεπιλογή

για μενα επυτυχια δεν ειναι να κρατησει καποιος ενυδρειο χωρις αλλαγες η μηχανικη υποστηριξη.ουτε η γεννα μου λεει κατι.εχω φιλο με αφρικανικο που δεν εχει αλλαξει ποτε νερο και εχει βαρεθει να βλεπει γεννες.ειναι επυτυχια?

θα σου πω για μενα τι σημαινει επυτυχια.εχω ενα 200αρι με αρλεκινους ελαφρα φυτεμενο..ποσο ζουν οι αρλεκινοι??γιατι εγω αγορασα 35 ψαρια πριν απο 10 χρονια και τους εχω ακομα..επισης εχω ενα 60λιτρο με ενα panaque maccus 15 χρονια..
αρα απο τη στιγμη που τα ψαρια μου δειχνουν το σωστο το δρομο,δεν εχω λογο να διαφωνησω μαζι τους..
γι αυτο λοιπον η ψηφος μου παει υπερ της αλλαγης νερου ακομα και καθημερινα!!τα υπολοιπα κολπα εμπειρων ενυδρειαδων να κρατουν με αλλους τροπους τα ζωντανα τους ας παραμεινουν στους εμπειρους..εγω προτιμω να παραμεινω αρχαριος και να εμπιστευτω την σιγουρη λυση τουλαχιστον μεχρι να αποδειχθει και ο αλλος τροπος.

χαιρομαι παντως που τα συζηταμε

βασικα επειδη το θεμα ειναι με το γιατι γελασα και εχουμε ξεφυγει αλλου,θα σου πω γιατι γελασα..γιατι ηρθε η εικονα στο μυαλο μου του πετσοπα να γεμιζει το ενυδρειο με το λαστιχο και να μην τρεχει τιποτα με τις σκληροτητες και τις διαφορες θερμοκρασιας!!εκει μου ηρθε το γελιο.γιατι εχω δει πολλες παρομειες και ασχημες σκηνες..μακαρι να σε ειχα μπροστα να γελασεις κι εσυ..μην πω για ψαροσυνθεσεις και ποσοτητες ψαριων θα παμε αλλου..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01530 seconds with 11 queries