Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #76  
Παλιά 17-11-10, 02:14
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Μεχρι στιγμης εχουμε 21 συμμετοχες:

0-100λιτ. 5 συμμετοχες
100-200 λιτ 12 συμμετοχες
βιοτοπικα 3 συμμετοχες
palu/vivarium 1 συμμετοχη (!)


Σχολια..
-Στα φυτεμενα καλα παμε, αλλα οι αλλοι οι νταμαραδες/ξερακιανοι ντρεπονται να δειξουν τα βιοτοπικα ενυδρεια τους.... που να συγκριθουν αλλωστε με τους υποβρυχιους κηπους ε; (σας προκαλω να με διαψευσετε ! )

- Η μεγαλη κατηγορια 100-200 ειναι μεγαλη εκπληξη για μενα μιας και περιμενα οτι τα μικρα και τα nano γαριδαδικα κλπ θα ηταν πολυ περισσοτερα !

-Οσο για τα vivarium-paludarium...φτου σας και ντροπη σας παλιο-emers-ακηδες που με αφησατε μονο μου με μια συμμετοχη μεχρι τωρα.

-Αν καποια κατηγορια δεν πιασει τις 5 τουλαχιστον συμμετοχες θα ακυρωθει απο τον διαγωνισμο και θα ειναι κριμα και ντροπη για οσους εχουν να στειλουν αλλα βαρεθηκαν,ντραπηκαν, κολλησαν, ξεκολλησαν , μετανοιωσαν κλπ κλπ

-κι εγω τελευταια μερα εστελνα στους διαγωνισμους οποτε αναμενω -οτι απο τους 100+ που ειπαν οτι θα στειλουν σιγουρα/πιθανον να στειλουν -, ενα μπαραζ συμμετοχων τις τελευταιες μερες. Γι αυτο και γω πηρα αδεια 3 μερες (1-3 Δεκεμβριου) για να μπορεσω να ανεβασω την ψηφοφορια στο φορουμ,και τις αποστολες των συμμετοχων στους κριτες. Ελπιζω αστερια μου να μην χασω τα 3 μεροκαματα τζαμπα ε;

Καλη επιτυχια και παλι σε ολους σας και ...μην κολλατε πουθενα. Παρεα ειμαστε τα εχουμε δει τα ενυδρεια ολων και γνωριζομαστε μεταξυ μας λιγο πολυ. Παμε να δειξουμε οτι για ΜΙΑ (1) ΦΟΡΑ σε αυτη τη χωρα και στα ενυδρειακα πραγματα που γινονται δεν γυριζουμε την πλατη αλλα βαζουμε κι εμεις ενα λιθαρακι επενδυοντας σε ενα καλυτερο μελλον για το χομπι αυτο. (ουπς...σαν πολιτικος ακουστηκα..)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01520 seconds with 11 queries