Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #50  
Παλιά 10-09-10, 12:36
Το avatar του χρήστη Τηλέμαχος
Τηλέμαχος Ο χρήστης Τηλέμαχος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-06-2010
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 1.266
Talking Καινούριοι κάτοικοι... νέες αλλαγές

το μικροσόρουμ γίνεται καλύτερα και όλα γίνονται καλύτερα αν εξαιρέσω την hair algae στην ανούμπια....
μπήκε και το μαύρο background... κάνει τέλεια αντίθεση! το φλας όμως αποκαλύπτει ατέλειες που δεν φαίνονται με φως ενυδρείου ή δωματίου...
Και από αύριο αρχίζει το λας λουκάνας να φέρνει φυτά
Δεν μπόρεσα τώρα να κατεβάσω ανάλυση το απογευματάκι

Δεξιά αποκαλύπτει κενό ας πούμε που δεν φαίνεται με φως ενυδρείου... Ε ρε φλάς...

Δεν φαίνεται τόσο ωραίο όσο είναι πραγματικά δηλαδή χωρίς φλας.... Εγώ το είδα και γούρλωσαν τα μάτια μου! Φαντάζομαι πως θα ναι όταν το γεμίσω φυτούλια... Και τελευταία, χρυσοψαράκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-------------------------
Σήμερα πήγα στο Βενετάκη κοντά στο Κτέλ (thanks Imichal)
και πήρα ένα apple snail και ένα ζεβράκι.... Το μηλοσαλίγκαρο κόβει βόλτες και δείχνει τα δόντια του στην βρωμιά... Ενώ το ζεβράκι είναι αγχωμένο και προχωράει 2 χιλιοστά στα 2 λεπτά...
Πήρα και prime για να ξεμπλέκω με το ακουταν (πουφ βρωμάει) και είδα πολλά ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ


Το μηλοσαλίγκαρο το έβγαλα Αλέξανδρο (χωρίς παρεξήγηση κύριε raven) και το ζεμπράκι Νίκη... Χεχε έχω τους λόγους μου
Μου έχει σπάσει τα νεύρα ο Αλέξης όλη την ώρα τον ψάχνω πίσω από φυτά... Αγχώνομαι μήπως την κάνει από το κλειστό καπάκι... Πάντως τα τζάμια μια χαρά τα πέρασε... Γιατί δεν αγχώθηκε αυτός και η Νίκη ναι;
Πώς θα πετύχω αναπαραγωγή zebra; Να πάρω και άλλα σαλιγκαράκια αυτών των ειδών...;
__________________
The tigers of wrath are wiser than the horses of instruction. Expect poison from the standing water.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τηλέμαχος : 10-09-10 στις 12:36 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01542 seconds with 11 queries