Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 06-10-12, 01:17
Το avatar του χρήστη samgr
samgr Ο χρήστης samgr δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-10-2012
Περιοχή: Μαρούσι
Μηνύματα: 190
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από korasidikos Εμφάνιση μηνυμάτων
θα ηθελα μια βοηθεια οσον αφορα την αγορα τεστ για ph και αμμωνια.υπαρχει μια πληθωρα στην αγορα που με εχει μπερδεψει και καθοτι τα οικονομικα μου ειναι ασχημα θα ηθελα να παρω κατι καλο αν γινεται και οικονομικο!

Δε μπορώ να καταλάβω πως η παραπάνω ερώτηση πήρε τόσες πολλες "άσχετες" απαντήσεις που εξηγούν πόσο αξιόπιστο είναι το ebay K.O.K,

Αλλο θέμα που δεν έχω καταλάβει εδω και χρόνια ( και εχει να κάνει εννοείτε με το ερώτημα του korasidikos ) γιατί τα ΑPI είναι τα "καλύτερα" και "οικονομικότερα" τεστ .

Εγω σου προτείνω τα τεστ της JBL και το βασικότερο επιχείρημα είναι ότι είναι ΕΥΑΝΑΓΝΩΣΤΑ (Εχουν δύο μπουκαλάκια και είναι 100% σίγουρο ότι θα αντιστοιχίσεις το χρώμα του δείγματος του νερού του ενυδρείου σου , με αυτό της καρτέλας ) και είναι και τα οικονομικότερα αφού έχουν refil kit που στοιχίζει στη μισή τιμή όταν θα σου τελειώσει το πρώτο τεστ

Στη Ελλάδα δεν φέρνουν τα refil kits αλλα εδώ μπορείς να βρεις τα πάντα

Ας αφήσουμε λοιπόν τις προκαταλήψεις και τα διαφορα κολλήματα και ας δόσουμελύσεις .Εχουν αντίστοιχα χαρακτηριστικά τα τεστ της ΑPI !!!! OXI
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01429 seconds with 11 queries