Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 11-12-08, 12:57
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halvas69 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικά μιλάω για το μήκος, το αναφέρω στο παραπάνω post.
Εγώ με μελανοταινίες που έφτασαν 8-9 πόντους τα ένοιωσα να πνίγονται στο δικό μου με μήκος 80cm και τα χάρισα.
Φαινόταν ξεκάθαρα ότι δεν τους έφτανε ο χώρος να κολυμπήσουν.
Μου τα χαλάς Γιωργάκη μου, αλλά αφού είναι για το καλό των ψαριών στο συγχωρώ!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από s-vitzi Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο οτι ξερω στελνει εκτος Αθηνων,αλλα καλυτερα να ρωτησεις τον ιδιο,με ενα τηλ.Αν το αποφασισεις τελικα,γιατι ο Γιωργος εχει καποιες αντιρρησεις ως προς το τελικο μεγεθος.Εγω δεν τα ξερω τα συγκεκριμενα ψαρια.
Στέλιο και εδώ το πετ, μου είπε ότι θέλω, να του πω και θα το φέρει! Αν δεν βρώ τότε θα τον ενοχλήσω!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
λουσυ αν σε ενδιαφερουν μπορω να παω στο πετ οταν γυρισω απο σαλονικα να δω ποσα και αν εμειναν να σου τα παρω...και οποτε μπορεις ερχεσαι και τα παιρνεις απο το ενυδρειο μου που μπορω να τις εχω με τις δικες μου....

αν δεν εχει μπορω να του πω αν σου αρεσαν να ξαναφερει....
Δεν με βλέπω να έρχομαι για πολύ καιρό. Άσε καλύτερα, να πω εδώ στον δικό μου, γιατί έχουμε λογαριασμό από τα χαμένα τα γκουράμι που επέστρεψα!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kisifer Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σου ρε Πάνο...μεγάλε, κουμανταδόρε Έτσι...δώσε ψάρι στο λαό. ΧΕχεχεχεχεχε Λούση μου, όντως τα ψαράκια είναι πολύ ιδιαίτερα...τα είδα από κοντά και μου άρεσαν πολύ.
Κι εγώ λέω ότι μάλλον αθερινούλες ....

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα φώτα σας!!!!
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries