Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 13-07-12, 12:24
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από latremena Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχεις δικιο. Απλως χτες πανω στην απελπισια μου πηγα. Να σκεφτεις γυρισα 6 και 10 απο τη δουλεια και με το που το ειδα σε αυτη την κατασταση πανικοβληθηκα και δεν ηξερα τι να κανω. Εφυγα σφαιρα για το πιο κοντινο πετ σοπ (20 λεπτα περπατημα), βασικα για να παρω bactopur, αλλα μου ειπε οτι αν τελικα δεν ειναι αρρωστο το bactopur θα το σκοτωνε επειδη ειναι δυνατο φαρμακο...
Μην παρεξηγηθω. Δεν το ειπα ως παρατηρηση αυτο το τελευταιο.

Απλα ολοι μας την εχουμε πατησει. Ηδη εχω γεμιζει ενα χαρτοκιβωτιο με αχρηστα ενυδρειακα...κυριως διακοσμητικα...και αλλες βλακειες, τις οποιες ουτε καν να χαρισω δεν τολμαω...

Εδω μεσα υπαρχουν ατομα και με εμπειρια, αλλα κυριως με διαθεση, οι οποιοι μαλιστα αντεχουν στο πρηξιμο (λογω ερωτησεων)...χωρίς μετά να χρειάζονται συγκεκριμένο σκευασμα!!!
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01368 seconds with 11 queries