Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 19-06-14, 02:02
DIMITRAMAS Ο χρήστης DIMITRAMAS δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-01-2014
Περιοχή: ΓΕΡΑΚΑΣ
Μηνύματα: 50
Προεπιλογή

Το Φεβρουάριο ξεκίνησα να ασχολούμαι...σταμάτησα για καναβούρι του καναρινιού μου και βγήκα με έναν μονομάχο...ε και μετά.... κύριε delta έστρωνα ενυδρεία...θύμα των πετσοπάδων...και τον Μάρτη που αναρωτήθηκα γιατί το σκέφτηκα...έμπειρος και χρόνια χομπίστας...δε θέλετε να σας πω τι μου απάντησε γιατί θα εκνευριστείτε νυχτιάτικα..και όταν πριν 3-4 βδομάδες που έγινε το πρώτο ζεστό κοκομπλόκο και είδα τη θερμοκρασία στους 27...έπαθα 3 εγκεφαλικά...να΄ναι καλά ο nazgul που μου έστειλε το υπόμνημα για τον καύσωνα και την κατασκευή σας...
-------------------------
To babysiting το΄χω δεδομένο πια...γεννήσανε και τα γκάπυ...κι εκεί που νόμιζα ότι ο Μητσάκος μου είναι τσουφ! 3 μήνες και τίποτα...ανεμογκάστρι και οι 3 αλλά την Παρασκευή τσουπ σκάσανε μύτη τα πρώτα 3 ...ή μάλλον ...3 βρήκα και έσωσα....
Ψαρόσουπα δεν πρόκειται να γίνουν ακόμη και αν χρειαστεί να δώσω όλο το επίδομα αδείας μου στη ΔΕΗ...αν ζορίσει το πράγμα ανοίγω κλιματιστικά...έχω κάνει πολύ αγώνα γι αυτά τα ψαράκια τα ήδη ταλαιπωρημένα από τα πετσοπ....Παράλληλα όμως θα ψάχνω και το θέμα του controller...
Eυχαριστώ παιδιά για τις συμβουλές σας, να΄στε καλά!
-------------------------
Α ξέχασα να ρωτήσω, τα καπάκια εντέλει τα αφήνουμε ανοιχτά?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DIMITRAMAS : 19-06-14 στις 02:02 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01388 seconds with 11 queries