Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 13-05-10, 11:06
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Να σου πω την αλήθεια δεν τρελαίνομαι να κάνω πετυχημένες αναπαραγωγές στα ψάρια μου. Το λέω αυτό γιατί όταν είχα ένα είδος ψαριού στα ενυδρεία μου, ναι ήθελα και κάποια στιγμή κατάφερα να έχω πάνω από 200-300 ψαριά με αποτέλεσμα να με πιάνει άγχος και πανικός, για το που και ποτέ και σε ποιόν να μοιράσω. Μια και ο αριθμός ήταν τρελά μεγάλος σε σχέση με τα ενυδρεία μου.

Οπότε το μονό που πιστεύω ότι θα με νοιάξει όταν βάλω ψαριά στην λίμνη, θα είναι να υπάρχουν αρσενικά και θηλυκά ώστε να μπορέσω να τους δώσω την χαρά της αναπαραγωγικής διαδικασίας.

Το αν θα βγάλουν γόνους κτλ. Δεν με νοιάζει μια και η λίμνη μου θα πρέπει να έχει περιορισμένο αριθμό κοι.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Και τέλος εμένα η λίμνη είναι τα πάντα (πεταλούδες – φυτά εντός και εκτός νερού – πουλιά –ψαριά κτλ.) Δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια αλλά στην παρούσα φάση έτσι νιώθω την λίμνη.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
(ελπίζω να μην γίνω και εγώ φανατικός στο τέλος με τα koi .Εκεί θα έχει γέλιο μετά το πράμα).
Θα γίνεις...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Όσο αφορά την πέργολα που θες να κανείς το κεραμιδί σίγουρα θα σε προστατεύσει από βροχές και σίγουρα είναι ποιο ανθεκτικό από τα σκέτα ξυλά.
Α! πολύ καλή ιδέα... και καλαμιά από κάτω...
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01504 seconds with 11 queries