Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #76  
Παλιά 20-10-13, 20:08
Το avatar του χρήστη alexteo
alexteo Ο χρήστης alexteo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-10-2013
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 263
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
αμε,και βεβαια μπορεις.υπαρχουνε ψαρια και για το νερο σου,αλλα το θεμα τωρα ειναι τι θες να κανεις?

θες να χρησιμοποιεις το νερο που εχεις στη βρυση η οχι?εχεις διαθεση και χρονο για να το επεξεργαζεσαι ωστε να αλλαζεις τα χαρακτηριστικα του νερου?

εχεις καποια ειδη ψαριων στο μυαλο σου που σου αρεσουνε και θα ηθελες να τα εχεις?
και ποια ειναι αυτα?

γραψτα εδω να δουμε τι χρειαζονται και τι εισαι διατεθειμενος να προσφερεις
Λοιπον στο μυαλο μου εχω πολλα ενδιαφεροντα να κανω τωρα που μπηκα στο χορο θα χορεψω χαχαχα, το θεμα ειναι οτι δεν θελω να μπλεξω με πολλα για αρχη διοτι θα πνιγω στην κυριολεξια σιγα σιγα θα προχωρησω, να φανταστεις πριν ενα μηνα που ξεκινησα με αγχωναν τα τεστ και τωρα τα θεωρω απαραιτητα και παιχνιδακι τα κανω καθε μερα απο ευχαριστηση! Ψαρια που μου αρεσουν....βασικα μου αρεσουν ολα, αλλα δεν μπορω να τα εχω ολα, οποτε θα θελα ποικιλια στο ενυδρειο μου με χρωματα....απλα εχω βαλει ενα φρενο στις προτιμησης μου γιατι μετα τιν ζημια που επαθα με το στρωσιμο προσεχω αρκετα,θα σας παρουσιασω και μια φωτο για το πως ειναι το ενυδρειο μου τωρα υστερα απο την προσθηκη ορισμενων φυτων, αυτο που θελα να ρωτησω ειναι, αν εχω φυτα η αεραντλια πρεπει να βγει, διοτι μου ειπαν οτι απελευθερωνει το co2 που ειναι απαραιτητο για την αναπτυξη τους....?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02118 seconds with 11 queries