Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 25-02-09, 22:58
Το avatar του χρήστη Τσιακιτζης Θεοδωρος
Τσιακιτζης Θεοδωρος Ο χρήστης Τσιακιτζης Θεοδωρος δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-10-2008
Περιοχή: Σερρες
Μηνύματα: 77
Προεπιλογή ανυσηχητικη συμπεριφορα

γεια σας παιδια, θελω να σας ρωτησω για κατι που συμβαινει στα δισκακια μου και δεν ξερω τι να κανω.Ειχα αρχικα δυο δισκακια τα οποια τα αγορασα απο διαφορετικα καταστηματα. Ο ενας ο μικρος τρωει και ειναι μια χαρα, τον δευτρο, ο μεγαλητερος απο τη αρχη ηταν αδυνατος και φοβιτσιαρης μετα απο κανα δυο εβδομαδες αρχισε να βγενει και να τρωει και μαλιστα να κυνηγα τον μικρο, το θεμα ειναι οτι απο την στιγμη που αποφασησα να βαλω αλλους δυο αυτος ξανα κρυφτηκε και παλι δεν βαζει μπουκια. επισεις οι δυο νεοι ηταν αρχικα φοβησμενοι, τωρα ειναι 10 μερες που τους εχω και ο ενας τρωει κανωνικα ο αλλος δεν τρωει ακομα και ειναι φορες που λες και τον τσιμπαει μελισσα και τρεχει με φορα χτυπαει σε ενα βραχακι και μετα αμεσως κριβετε. Ανυσηχω τσαμπα αραγε και για τους δυο και περισσοτερο για τον νεο; ο παλιος με νοιαζει το ιδιο αλλα επειδη οταν τον αγορασα και διαπιστοσα οτι ηταν αδυνατος εξ αρχης ειπα οτι τη πατησα (εκανα το λαθος να εμπιστευτω τον φιλο μου πετσοπα). Παρακαλω τα φωτα σας. επισεις σας λεω οτι ολα απο τιμες νερου και συμπτωματα ειναι μια χαρα.
__________________
ενα ενυδρειο ποτε δεν ειναι αρκετο
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01416 seconds with 11 queries