Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #83  
Παλιά 02-10-15, 20:49
Το avatar του χρήστη Artemisia
Artemisia Ο χρήστης Artemisia δεν είναι συνδεδεμένος
Νεράιδα της Λίμνης
 
Εγγραφή: 21-10-2013
Περιοχή: Κομοτηνή
Μηνύματα: 4.620
Προεπιλογή

Θα της πάρεις κανένα δώρο πρίν πάντως εγώ μόνη μου σκάβω μόνη μου τα βγάζω .... ο άντρας μου ούτε να τα ακουμπήσει δεν θέλει τα σκουλίκια ....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν κρίνω από τα δικά μου χρυσόψαρα που τα τσακίζουν τα ramshorn , μάλλον τα ΚΟΙ τα τρώνε, και οταν μεγαλώσουν λίγο τα χρυσόψαρα μάλλον θα τα τρώνε και αυτά.
Δεν θέλω να σε τρομάξω , αλλά τα έβγαλα τα ramshorn απο τα χρυσόψαρα, γιατι βρήκα μια μερα τον "Πάγκαλο" ανάποδα με σφηνωμένο ένα τεραστιο ramshorn στο στόμα του, μάλλον στο τσακ τον πρόλαβα , και του το έβγαλα με ένα τσιμπιδακι φρυδιών, και ήταν και ψόφιο το σαλιγκαρι και σκυλοβρώμαγε
To είχα διαβάσει Τάκη ... φαντάζομαι τι θα έπαθες όταν τον είδες Αλλα και εσυ βρε Τάκη μου "Πάγκαλο" ???? Φαντάζομαι με τι κριτηριο θα του έδωσες το όνομα αλλά "Πάγκαλο" ???? χαχαχχαχαχαχα !!
Τα ramshorn είναι μεγάλα σαν το νύχι του αντίχειρα μου οπότε προς το παρόν είμαι οκ εκτος και αν γίνουν Κόι τα χρυσόψαρα θα έχω το νου μου
Δεν βρήκα κανένα σήμερα κοντα στην επιφάνεια να βγάλω φωτο είναι καφε τα δικά μου όχι χρωματιστά .
__________________
Κάντε τα όνειρα σας πραγματικότητα , η ζωή είναι μικρή

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Artemisia : 02-10-15 στις 20:49 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01427 seconds with 11 queries