Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 26-12-13, 22:09
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Valous Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο μεγεθος που εχεις ακομα και 20 πιστευω δεν θα ηταν προβλημα..

Αλλα μην ξεχνας μεγαλωνουν γρηγορα.. επισης μπορει την επομενη ή την μεθεπομενη ανοιξη τα ψαρια σου να αρχισουν τα γενανε.. εγω στην θεση σου θα εβαζα ακομα ενα ομως
Αυτό μάλλον το διάβασες αργότερα...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Valous Εμφάνιση μηνυμάτων
Ασχετως με τα λαθη που εγω εκανα, αυτο που προτεινω στο φιλο μας ειναι απολυτως σωστα κατα την γνωμη μου. Τωρα αν εχω αδικο εδω ειστε εσεις να το αιτιολογησετε.
Σε 2.700 λιτρα, δεν πιστευεις πως τετοιου μεγεθους κοι δν θα τους εφταναν 135 λιτρα εκαστο; ενταξει αποψεις ειναι αυτες ολοι εχουν απο μια


Οσο για τις πηγες δεν τις αντεγραψα γιατι το θεωρησα ασκοπο, ειναι απλες γνωσεις που πανε απο στομα σε στομα..
Εδώ είμαστε για να διορθώνουμε πρώτα τα δικά μας λάθη και μετά (εφόσον γνωρίζουμε) τα λάθη των άλλων

Για τις απόψεις θα συμφωνήσω. Ισχύει. Δεν σημαίνει πως επειδή όλοι έχουν κι από μία είναι και σωστή

Αν δλδ η πηγή σου ήταν ο περιπτεράς της γειτονιάς σου θα είχε την ίδια βαρύτητα η πηγή????
Και όχι δεν πάνε από στομα σε στόμα...
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ChocolatePuma : 26-12-13 στις 22:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01481 seconds with 11 queries