Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 30-10-09, 10:53
Το avatar του χρήστη POURITANOS
POURITANOS Ο χρήστης POURITANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-07-2007
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 780
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από repanas6 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι καταλαβαίνω τι εννοείς και φαντάζομαι οτι ελλείψει θηληκών θα ξεσπά το ένα την ενέργεια τη σεξουαλική του προς το άλλο και θα έχουμε φαγωμένες ουρές και τα σχετικά???

Άρα ο φίλος μας τι πρέπει να κάνει σε σχέση με την ψαροσύνθεσή του?
Δεν νομίζω να δούμε επιθετική συμπεριφορά μεταξύ αρσενικών
(σε εμένα προσωπικά δεν έτυχε).

Απλά θυμάμαι όταν είχα πρωτοπάρει τα γκαπι και διαπίστωσα ότι τα θηλυκά ήταν έγκυος, τα είχα απομόνωση σε ένα άλλο ενυδρείο γεννηστρα (λάθη αρχαρίου) με αποτέλεσμα τα αρσενικά όταν μείνανε μονά τους ήταν σαν χαμένα στο διάστημα!!!
Τα έβλεπες όλοι την ώρα να προσπαθούν να πάνε κόντρα στο ρεύμα του φίλτρου, ίσως να σκέφτονταν ότι πίσω από το φίλτρο να υπήρχαν θηλυκά.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tass Εμφάνιση μηνυμάτων
Με ενα καλο φιλτρο μπορεις να "προλαβεις " λαθη στην ιχθυοφοτιση ?

Αν ναι προτεινετε μου καποιο . Αυτο που εχω τωρα ειναι απο την μανα του και μαλιστα μου κανει και ενα βουητο .

Ξερω οτι οσο ποιο μικρο ενυδρειο τοσο ποιο δυσκολο .

Βασικα θελω να δω οτι μπορω να δεσω με το χομπι (προς το παρον μου εχει παρει τα μυαλα) και μετα να προχωρήσω στην αγορα μεγαλυτερου .
Αν κάνει θόρυβο το φίλτρο, θέλει σίγουρα αλλαγή αν δεν μπορείς να εντοπίσεις που όφειλε αυτό. Όχι τίποτα θα σου σπάσει τα νεύρα ο θόρυβος.

Πιστεύω ότι σκέφτεσαι πολύ σωστά στο θέμα του αν όντος ασχοληθείς μόνιμα με το χόμπι η απλά είναι ένας ενθουσιασμός.
Εσύ τουλάχιστον άρχισες με ένα μικρό ενυδρείο υπάρχουν πολλοί που αρχίσανε με μια γυάλα.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη POURITANOS : 30-10-09 στις 10:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01528 seconds with 11 queries