Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #42  
Παλιά 22-02-13, 18:26
moufas1973 Ο χρήστης moufas1973 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 19-02-2013
Περιοχή: φαληρο
Μηνύματα: 105
Unhappy ευχομαι ολα να πανε καλα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
εντάξει σας ευχαριστώ πολύ όλους. το παρακολουθώ. προς το παρόν κινείται με τον τρόπο που μου δείχνει οτι θέλει να το ταϊσω και είναι όπως πάντα καλά. τώρα έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου στον αρακά να το ξεφουσκώσει.
-------------------------

ευχαριστώ πολύ το έχω "ξεσκονίσει" χα χα
-------------------------
καλημέρα, η συμπεριφορά του συνεχίζει φυσιολογική. τώρα απ ότι καταλαβαίνω ή δυσκοιλιότητα είναι ή το χειρότερο dropsy και δεν έχει προς το παρόν όλα τα συμπτώματα. αν είναι dropsy το αλάτι δεν του κάνει καλό κι εγώ χτες έβαλα αλάτι.
ν αρχίσω απο σήμερα με πολύ μικρές αλλαγές της τάξης των 7-8λ να το αφαιρώ?
νηστεία. είναι η δεύτερη μέρα σήμερα. ζητάει φαγητό. πρέπει να το κάνω τριήμερο?
πρέπει να κάνω πρώτα αγωγή για δυσκοιλιότητα, εκτός του αρακά έχει κάποιος χρησιμοποιήσει κάτι άλλο?
αν δεν δω αποτέλεσμα να προχωρήσω για dropsy ή οποιαδήποτε εσωτερική βακτηριδιακή μόλυνση?
το dropsy χρειάζεται αντιβίωση διάβασα για chloromycetin ή για tetracycline.
πως απο μία κάψουλα των 250mg μπορώ να υπολογίσω περίπου τα 10mg?
θα ήθελα τις γνώμες σας, όχι περιμένοντας κάποιος να μου κάνει ασφαλή διάγνωση, αλλά αν σκέφτομαι και ενεργώ σωστά, μήπως απο άγχος κάνω λανθασμένες κινήσεις. απλά τι θα κάνατε εσεις στην θέση μου? σας ευχαριστώ πολύ
μαρια καλησπερα
συγνωμη που δεν μπορω να βοηθησω και να σου ξεπληρωσω την βοηθεια που μου προσεφερες με το χρυσοψαρο...
το μονο που μπορω να κανω ειναι η προσευχη

ευχομαι ολα να πανε καλα συμπασχω
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01526 seconds with 11 queries