Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 18-04-10, 20:30
yiannossavva Ο χρήστης yiannossavva δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-05-2007
Περιοχή: Λευκωσία-Κύπρος
Μηνύματα: 686
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
[ Δεν τίθεται θέμα.
Αλλοίμονο μας αν κρατούσαμε κακίες για συζητήσεις που γίνονται σε φορουμς.
Ο γραπτός λόγος δημιουργεί εντάσεις . Αν κάτσει κιόλας και κακή χρονική στιγμή δε θέλει και πολύ να παρεκτραπεί μια συζήτηση. Το θέμα είναι ότι όλα ξεπέρνιουνται αν υπάρχει καλή θέληση και για μένα είναι το σημαντικό. (τι να πει και ο Βασίλης ο in the pond στο παρελθόν φαγωνόμασταν συνεχεία)..

Δες τα παλικαριά από την Κύπρο κράζονται συνέχεια και στο τέλος πίνουν φραπέ και ανταλλάσουν και πράγματα μετάξι τους . Είναι και λίγο το dna μας να είμαστε φωνακλάδες σε κάποια πράγματα αλλά πάνω από όλα είμαστε φιλότιμοι. ]
Το ότι διαφωνούμε δεν σημαίνει ότι ήμαστε και εχθροί. Αυτό είναι σίγουρο. Ο κάθε ένας λέει αυτό που πιστεύει και ο αναγνώστης κρήνη και πράττει. Απλά εγώ (ανάβω) όταν ακούω θεωρίες επειδή ο γερμανός έκανε αυτό και λέει ότι είναι οκ!
Έχουμε και εμείς οι έλληνες κάνει της δοκιμές και τα πειράματα μας έχουμε ξοδέψει αμέτρητες ώρες για το χόμπι που αγαπάμε και έχουμε άποψη.
Και ίσος η διαφωνίες μας βρίσκονται στο ότι μπορούμε να εξοπλισθούμε φθηνότερα και να έχουμε εξίσου καλά αποτελέσματα!
Απλά δεν είμαι από τα άτομα που μου τα παίρνουν οι εταιρίες με τα διάφορα που σκέφτονται.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01550 seconds with 11 queries