Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 28-09-05, 15:00
ΚΑΡΠΙΔΑ ΤΖΙΝΙΑ Ο χρήστης ΚΑΡΠΙΔΑ ΤΖΙΝΙΑ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-03-2005
Περιοχή: Mοσχάτο - Αθήνα
Μηνύματα: 131
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην ΚΑΡΠΙΔΑ ΤΖΙΝΙΑ
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από basillis
Tζίνια,
έτσι όπως τα φαντάζομαι τα πράγματα, μάλλον θα αλλάξει κατά πολύ η ζωή μας, αν αποκτήσουμε γατάκι. Έχω διαβάσει, ότι με την γάτα χαλαρώνεις...
Δεν το βλέπω να ισχύει όμως...
Φίλε dim, δυστηχώς το βιντεάκι σου δεν μπορώ να το ανοίξω...
Βασίλη το χαλαρώνεις είναι σχετικό.... αν σου τύχει η γατούλα να είναι διάολος να ακονίζει τα νύχια της στα έπιπλα, να σκαρφαλόνει στις κουρτίνες, να παραφυλάει πότε θα περάσεις απο μπροστά της για να ορμίξει στα πόδια σου και ότι κάτσει, να την βρήσκεις όπου μπορεί να πάει το μυαλό σου (ο δικός μου έτσι έκανε και είχε αδυναμία στην μάνα μου και πήγαινε στο δωμάτιο της επάνω στο κρεβάτι και έπερνε μαξιλάρια, ρούχα ότι του μύριζαν μαμά και τα βύζαινε) και φυσικά το δράμα το μεγάλο είναι όταν θέλουν να ζευγαρώσουν ...Ξέρεις στα γράφω όλα αυτά γιατί απ ότι κατάλαβα δεν είχες ξανά γάτα και πρέπει να ξέρεις και τα + -. Να πάρεις περσίας ή βυρμανίας που είναι πολύ όμορφες και ήσυχες κυρίως οι πέρσες, της βυρμανίας είναι λίγο σνομπ χωρίς πλάκα και φυσικά όχι σιάμ είναι λίγο κακούλες, συγμώμη απο όποιον έχει αλλά εγώ έχω κακή εμπειρία απο σιάμ. Αυτά........ δεν πέρνεις ένα σκύλο καλύτερα;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01360 seconds with 11 queries