Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 27-07-11, 14:13
Το avatar του χρήστη imichal
imichal Ο χρήστης imichal δεν είναι συνδεδεμένος
Τanganyika Support
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 3.200
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην imichal Send a message via Skype™ to imichal
Προεπιλογή

γεια σου ρε Χαλβά !!! Μην ανησυχείς εχω προνοήσει με την ψησταρια. (εξαλλου απο αυτην ξεκινησε και ο σχεδιασμος....)
Βασίλη στο εδαφος εχω πετρα ( να σκεφτεις οτι θα φερω σφυρα για να σκαψω ....) οποτε δεν εχω προβλημα με καθιζησεις κτλ. Το παχους του μπετου δεν ειναι προβλημα. Πολυ ενδιαφερον αυτο με το bottom drain. Δεν το ειχα παρει καθολου υποψιν μου. Θα διαβασω μερικα πραγματα και θα δω τι θα κανω.....
Για το θεμα του σκιμερ επισης δεν ειχα σκοπο να κανω τιποτα....Ελεγα οτι με μια αποχη μια στο τοσο το χειμωνα θα εκανα δουλεια.... Εξαλλου το χειμωνα δεν μπορει και κανεις να κατσει εξω..... Η δαμασκηνια ειναι αυτη με το κοκκινο/σκουρο φυλλωμα πραγματι....
Δεν μου εχει μεινει χρονος να παω στο πετ σοπ για να δω το φιλτρο (αν και μαλλον τελικα με βλεπω για diy....) To Σ/Κ που θα εχω περισσοτερο χρονο θα το ψαξω καλυτερα.
Τώρα παω να βάλω μπρος την ψησταρια γιατι πεινασα....

ΥΓ θα σας βαλω και μερικες φωτογραφιες του χωρου για να μου πειτε την γνωμη σας μολις γυρισω στο σπιτι.....
__________________
http://imichalfishphotos.blogspot.com/
Ηλίας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01388 seconds with 11 queries