Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #128  
Παλιά 23-03-17, 22:20
Το avatar του χρήστη dkatsariotis
dkatsariotis Ο χρήστης dkatsariotis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-11-2013
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 90
Προεπιλογή

Αυτή είναι η αρχική οθόνη από την εφαρμογή. Οι τιμές του pH είναι λάθος καθώς το κύκλωμα δεν λειτουργεί σωστά αφού εκκρεμεί να βάλω ένα isolation κύκλωμα για να αποφύγω παρεμβολές.

Σκοπός μου είναι κάποια στιγμή να καταργήσω τελείως την touch οθόνη και όλα να γίνονται από το κινητό.



Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sxetikos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μου επιτρέπεις μια παρατήρηση; Καθώς προχωράει το project σου, καλό θα ήταν να εμπλουτίζεις το thread με φωτογραφικό υλικό από την πορεία του project, π.χ. πως λύνεις προβλήματα συνδεσμολογίας, που πάει τι κ.τ.λ. Σύντομα (ελπίζω) να ξεκινήσω το δικό μου μου project σε ferduino καθώς περιμένω την καινούρια οθόνη να έρθει και σκέφτομαι, όσο είναι αυτό δυνατό, να το εξηγήσω βήμα βήμα. Αυτό το thread ήδη με έχει βοηθήσει πολύ.

Στάλθηκε από το F3111 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καταλάθος έσβησα την απάντηση όταν ανέβασα την φωτογραφία.

Δυστυχώς όταν ξεκίνησα να φτιάχνω τη κατασκευή δεν κράτησα φωτογραφίες με την πρόοδο.

Το να λύσω τώρα την κατασκευή και να αναλύσω τα πάντα από τη αρχή μονο προβλήματα θα προκαλέσει. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να καθοδηγήσω ποιον χρειάζεται βοήθεια.

Οι συνδέσεις έγιναν όλες όπως στο αρχικό σχέδιο που από ότι είδα έχει ήδη ανέβει εδώ

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dkatsariotis : 23-03-17 στις 22:20 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01554 seconds with 11 queries