Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 29-06-10, 11:48
Το avatar του χρήστη dimitris21
dimitris21 Ο χρήστης dimitris21 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 18-11-2004
Περιοχή: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 1.416
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην dimitris21
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από naias Εμφάνιση μηνυμάτων
1ον) δεν έχει νόημα να επαναφέρουμε θέματα 4 ετών. από τότε έχουν γραφτεί άπειρα πράγματα, έχουν αναθεωρηθεί πολλές απόψεις και έχουν τεκμηριωθεί άλλες. (Εγώ προσωπικά ψάχνομαι συνέχεια, ακόμα και για αυτά που υποθετικά ξέρω)
και πολύ καλά κάνεις και ψάχνεσαι. αν βγάλεις κάποιο συμπέρασμα το σωστό και λειτουργικό για ένα φόρουμ είναι να ανοίξεις ένα νέο θέμα και να καταθέσεις τις απόψεις σου

2ον) έχεις δοκιμάσει να κολλήσεις plexy με οινόπνευμα και το προτείνεις? και αν ναι, τι κατασκευή? (Ναι με καθαρό οινόπνευμα και ρινίσματα απο plexi, κάνει την ίδια κόλλα σαν αυτή με το χλωροφόρμιο, αν ρώτησεις τους αντίστοιχους κατασκευαστές θα στον πρωτείνουν και οι ίδιοι. Όσο για την κατασκευή, μια γεννήστρα)
μπορείς να μου προτείνεις ένα κατασκευαστή που κολλάει plexy ενυδρεία με οινόπνευμα για να διασταυρώσω τις πληροφορίες?

3ον) τι κατασκευή από plexy κόλλησες με σιλικόνη και αντέχει ακόμα μετά από 2 χρόνια? (Χωρίσματα μέσα στο ενυδρείο)
χωρίσματα μπορεί να τα συγκρατεί αλλά σε καμιά περίπτωση δεν τα κολλάει. αν δοκιμάσεις να κολλήσεις ένα ενυδρειο από plexy με σιλικόνη θα το διαπιστώσεις και μόνος σου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01752 seconds with 11 queries