Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 24-03-12, 00:06
Το avatar του χρήστη Psytrancer
Psytrancer Ο χρήστης Psytrancer δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-12-2008
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 154
Προεπιλογή

Καλησπερα!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν ερθει η ωρα για το μονοτικο, δες και την περιπτωση της πολυουριας γιατι οπως εχω δει υπαρχουν εταιρειες στην Ελλαδα που ψεκαζουν αυτο το υλικο που ενδεχομενως να ειναι και πιο φθηνο απο το fiber glass γι'αυτο δες και αυτην την επιλογη......
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν βρει στην Ελλάδα, γιατί όχι? Σίγουρα θα στοιχίζει λιγότερο και θα αποφύγει την περιττή, κοπιαστική και επίπονη ταλαιπωρία της εφαρμογής του fiberglass.
Πως το βρισκω στο νετ να δω τι ειναι αυτο κ που μπορω να το βρω γιατι γραφωντας σκετο πολυουρια καταλαβαινετε τι βρισκω!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zweet Εμφάνιση μηνυμάτων
ποπο ανυπομωνω να τη δω ολοκληρωμενη αυτη τη λιμνη! σιγουρα θα ειναι υπεροχη!!

Εγω να δεις!! Θα αργησουμε λιγο αλλα μια ιδεα θα την παρουμε συντομα...αφου πεσουν τα μπετα θα ξεκινησω τον καταρακτη κ να βαλω στον τοιχο πετρα ...να μπουν τα τζαμια...να δουμε τι θα γινει με τα φιλτρα...κ μετα θα την δουμε με νερο!

Σε κανα χρονο το κοβω ετοιμο ολο το σκηνικο! (με φυτα-φωτα-κιοσκια κτλ κτλ)
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kouman Εμφάνιση μηνυμάτων
θελουμε πολλες φωτο...!!!

Οσο προχωραει θα ανεβαινουν κιαλλες! προς το παρων απλα την εχω μεγαλωσει(φαρδος) λιγο ακομα στις 2 ακρες...

Δεν θελω να εχω ποιο στενο σημειο απο 2 -2,5 καθαρα μετρα.
Πρεπει να πειραματιστω αρκετα με τα παρτερια για να κοψω λιτρα γιατι για 33 κυβικα...δεν με βλεπω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Psytrancer : 24-03-12 στις 00:06 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01540 seconds with 11 queries