Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 03-03-17, 10:19
Το avatar του χρήστη kostasagk
kostasagk Ο χρήστης kostasagk δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-05-2009
Περιοχή: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Μηνύματα: 102
Προεπιλογή

τα σκυλια και τα παιδια όπως τα μαθεις είναι,αλλα επειδή δεν ειμαστε και δάσκαλοι ,υπαρχουν οι εκπεδευτες,σχετα με το κοστος σκεψου ποσο θα σου κοστηση ένα δαγκωμα σε καποιο ανθρωπο. δεν κανουμε οικονομια σε τετοια.
καποτε ειχα μια λυκαινα ασπρη τρομερο σκυλι αριστος φυλακας με τα παιδια μου τρομερη υπομονη ,μικρα τοτε δεν δαγκωσε ποτε κανενα μας δεν γριλιζε όταν τις περνανε το κοκαλο από το στομα ,όταν γενησε δεν μας ενοχλουσε να πλησιάζουμε τα κουταβια ,αλλα πολύ αγρια με τους ξενους .μια φιλη της κορης μου εχει στον πισινο το αποτύπωμα από το δαγκωμα επειδή βγηκανε μαζι στην αυλη. όταν την πηγα για εκπεδευση δυο εκπεδευτες δεν την αναλαβαναν ο τριτος την αφήσαμε να του επιτεθει και εγινε μαχη μεχρι να την καταφερη να την ηρεμηση . ετσι εκπεδευτηκε αλλα εβγαινε εξω με φιμοτρο παντα . τωρα εχω δυο ρωσικα ποιμενικα και ένα κοπρο όλα εκπεδευμενα αλλα εξοδο παντα με φιμοτρο.ζωο είναι δεν ξερεις τι θα του στραβωση και πως θα αντιδραση.το νου σου τετοιυ είδους σκυλοι είναι από φυση αρκετα επιθετικοι και θελουν πολοι προσεκτικο χειρισμο ,ένα δειγμα που πρεπει να προσεξεις είναι ότι όταν περνας από κοντα στο φαγητο γρυλιζει ,τουλάχιστον στο αφεντικο που την ταιζει δεν είναι καλος αιωνος.
__________________
Φιλιαν αγαπα

 
Page generated in 0,01328 seconds with 11 queries