Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 21-08-07, 22:53
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή Η Λιμνη μου... σχεδον ετοιμη.

Οταν πριν 5 χρονια ειχα φτιαξει το ενυδρειο μου, (βιοτοπος malawi), πραγματικα ενιωσα απεραντη ικανοποιηση γιατι το ειχα φτιαξει ολομοναχος. Τα χρονια περνουσαν, 5 οπως ειπα και αφου ειδα αρκετα ενυδρεια και χορτασε το ματι, τοτε μια καλη μερα, βρεθηκα μπροστα στον παραδεισο!!!!!!!!!!!! Και ειπα μεσα μου: ΑΜΑΝ ΤΙ 'ΝΑΙ ΑΥΤΟ;;;;;; (χωρις υπερβολη) μπρστα μου μια λιμνη με koi και με πανεμορφα φυτα και να βλεπεις γυρω γυρω τον κοσμο να χαζευει αυτο το υπεροχο θεαμα. Αυτο ηταν! Εκει που νομιζα οτι το ματι μου ηταν χορτασμενο, τελικα μονο αυτο δεν ηταν και ετσι πηρα την αποφαση να φτιαξω τη δικη μου λιμνη. Ο χωρος υπηρχε οπως επισης και η ορεξη αφου δεν υπηρχε περιπτωση να κανει τη δουλεια εταιρεια. Τελοσπαντων, να μη τα πολυλογω, εχω φτιαξει μονος μου ,μια λιμνη και με την βοηθεια της αγαπητης συζηγου οφιλω να ομολογησω των 8000 λιτρων περιπου. Αυτη τη στιγμη στη λιμνη υπαρχουν μερικα φυτα τα οποια θα πω ποια ειναι οταν θα εχω τελειωσει με τις τελευταιες λεπτομερειες, καθως και για τον εξοπλισμο. Σημερα μπηκαν και οι πρωτοι κατοικοι 10 πανεμορφα goldfish comet τα οποια δειχνουν πολυ χαρουμενα. Θα επανελθω με φωτο και με λεπτομερη παρουσιαση...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01463 seconds with 11 queries