Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 02-04-17, 16:07
Το avatar του χρήστη Yo13
Yo13 Ο χρήστης Yo13 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-04-2013
Περιοχή: Αρτα
Μηνύματα: 103
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ...ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΒΟΛΤΑ.

Υ.Γ. Τα γραφω με κεφαλαια μπας και αξιωθει καποιος να διαβασει τι ακριβως εχω γραψει απο την μερα που ανεβασα το συγκεκριμενο θεμα μεχρι σημερα...και να μν γραφουν μερικοι αερολογιες οι οποιες ειναι και προσβλητικες
καλησπερα φίλε!
διακρίνω μια επιθετικότητα από την μεριά σου και πιστεύω πως είσαι λάθος!
όλοι μας,εδώ και αρκετούς μήνες( http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=93713)σου λέμε το ίδιο πράγμα και στα δυο ίδια θέματα που έχεις φτιάξει,το ζωντανό θέλει εκπαίδευση που πρέπει να είσαι και εσύ παρών για να την αποστηθίσεις!
καλή συνέχεια και καλή εκπαίδευση να έχεις!
[/QUOTE]

Συγγνωμη κιολας φιλε, εσυ δεν εχει δει εδω ατομα να εκφραζοντε με ασχημο τροπο, να μιλανε με ειρωνια και με υποτιμηση, διαβασε λιγο ολα τα σχολια απο την αρχη και σιγουρα θα δεις ατομα που δεν τους νοιαζει να βοηθησουν καποιον, αλλα το πως θα κραξουν και θα υποτιμησουν καποιον...και εσυ εκανες το ιδιο λαθος με τους αλλους, μου μιλας για την εκπαιδευση λες και εχω παρατησει το σκυλι μου σε καποιον, προφανως και κανω μαζι της εκπαιδευση υπο την επιβλεψη το εκπαιδευτη.
 
Page generated in 0,01500 seconds with 11 queries