Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 10-10-03, 17:21
Το avatar του χρήστη afrodite
afrodite Ο χρήστης afrodite δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-10-2003
Περιοχή: Porto Rafti
Μηνύματα: 119
Προεπιλογή

Δισκο σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου και για αυτο το λογο μπηκα στο forum με σκοπο να μαθω περισσοτερα πραγματα. σιγουρα δεν βλεπω τις συμβουλες σας με κακο ματι, ισα-ισα τις δεχομαι και χαιρομαι που τις δινετε σε ενα νεο μελος.

Στις ερωτησεις σου τωρα: μπορω να ξερω απο τωρα αν ο κλοουν θα γινει επιθετικος οταν μεγαλωσει αλλα 15 εκατοστα? οσο καιρο τον εχω δεν εχει δειξει επιθετικοτητα σε μικροτερα η ισου μεγεθους ψαρια.
Την Φροντοζα ναι, την πηρα 2 ευρω και μαλιστα μαζι με αυτη ειχαμε παρει αλλες 2 έγκυες φροντοζα κι αλλες 2 μη, συνολικα 5 απο τις οποιες μονο οι 3 φτασαν σωες απο Κερκυρα. οι 2 εγκυες κι η δικια μου,. η μια εγκυος δεν τα καταφερε μετα απο λιγες μερες και την αλλη την δωσαμε σε μαγαζι με ενυδρεια. μαζι με ενα μικρο ενυδρειο , τροφες κλπ δωσαμε 25 ευρω.

το καλο μου το μολυ χαθηκε σε μια μερα και για αυτο ξερω οτι φταιει το γκουραμι γιατι πηγαινε και το τσιμπαγε συνεχως. δεν ειχε αλλο ουρα, τι να σου κανει...

την φροντοζα σκεφτομαι να την δωσω , ξερω πως δεν κανει στο ενυδρειο μου.

οσο για τις υπολοιπες ερωτησεις σου να σου πω τα εξης:
φυτα εχω αλλα οχι αληθινα, αν και μ'αληθινα ξεκινησα.
φωτισμο εχω μια λάμπα Arcadia original Tropical ροζ (cm δεν θυμαμαι)
υποστρωμα νομιζω ειναι χαλαζιας αν θυμαμαι καλα
και φιλτραρισμα αυτα που μου εχει δωσει ειναι το μακαρονι, ενα μαυρο που μου ειπε οτι ειναι βιολογικο, δεν θυμαμαι μαρκες συγνωμη, και υαλοβαμβακα αν τα λεω σωστα.
συγνωμη αν εχω πει καμια χοντρη βλακεια και γελασεις δεν μπορω να τα αποστηθιζω απ'εξω ..
 
Page generated in 0,01457 seconds with 11 queries