Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 03-11-16, 21:29
Το avatar του χρήστη kostas66
kostas66 Ο χρήστης kostas66 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-03-2016
Περιοχή: Σταυρός Αγίας Παρασκευής
Μηνύματα: 278
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sector2001 Εμφάνιση μηνυμάτων
μερτησεις δεν εχω κανει ακομα δυστηχως αλλα συντομα θα κανω !! το χαλικι δεν μου αρεσε καθολου ειχα ψαξει να παρω χαλαζιακη αμμο αλλα το πηρα ετσι ετοιμο .... ξερει καποιος ποια ειναι η πιο ακινδυνη διαδικασια αλλαγης αμμου ?

επισης μπορω να βαλω Γκαπι μαζι με τα πλατυ ??η και εναν μονομαχο ? η θα εχω θεμα

το οτι εχω 2 φιλτρα ειναι καλο ?? ( ετσι μου ειπε το παιδι που μου το πουλησε αυτος μου εκανε μια αναλυση του ποσα λιτρα πρεπει να φιλτραρονται κτλ κτλ ) αλλα βλεπω μεγαλη αναταραξη στα νερα μεγαλη κινηση μεσα αυτο ειναι καλο ??
Όπως στα είπε ο τάκης για την αλλαγή χαλικιού. Κάντη τώρα πριν γεννήσουν γιατί μετά δεν θα μπορείς με τα μωρά.
Γκάπυ πλάτυ τα πάνε μια χαρά. Εγώ πάντως θα σου πρότεινα πλάτυ διάφορα χρώματα. Είναι πολύ όμορφα ψαράκια.4
Πέτα και τα πλαστικά και αν θέλεις εύκολο φυτό βάλε javamoss σε ηφαιστιακό βράχο που αναπτύσσεται πανεύκολα και αποτελεί τέλεια κρυψώνα για τα μωρά.
Εμένα τα μωρά κρύβονται στη moss για μερικές μέρες και μετά βγαίνουν και αρχίζουν να σουλατσάρουν με τα μεγάλα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02342 seconds with 11 queries