Θέμα: TANGANYIKA
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 17-12-07, 21:05
Το avatar του χρήστη octania246
octania246 Ο χρήστης octania246 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-05-2007
Περιοχή: salonica
Μηνύματα: 444
Προεπιλογή

για το background βασικα ηταν η πρωτη μου προσπαθεια.και μπορω να πω οτι δεν το μετανιωνω.η αληθεια ειναι οτι δεν σκεφτηκα για το πως η τι θα γινει μετα απο καιρο(αν χαλασει δηλαδη).παντως δεν εχω σκοπο να το βγαλω η να το αλλαξω ουτε να βαλω αλλα ψαρια στο συγκεκριμενο ενυδρειο περα απο τις κιχλιδες.ο χρονος θα δειξει αν αντεξει η οχι.ΑΚΡΙΒΩΣ για αυτον τον λογο αποφασησα να μην βαλει στο καινουργιο aquatlantis που εστεισα(παρουσιαση μολις βρω χρονο) γιατι περα του οτι το χρυσοπληρωσα αργοτερα μπορει να το αλλαξω και δεν εχω καμια διαθεση να βγαζω σιλικονες 1 μετρου
το βαθος του ενυδρειου ειναι ουτως η αλλος μικρο.ουτε καν 29ποντους.οποτε ειτε ετσι ειτε αλλιως ειναι δυσκολο να δειξει.μην ξεχνας βεβαια οτι ειναι αναλογως και απο ποια πλευρα περνεις την φωτογραφια κτλ.τεχνασματα του Z_X.

το οτι πηρες την ιδεα απο μενα πραγματικα με τιμα και αν με ρωτουσατε πριν μερικους μηνες ουτε καν θα το φανταζομουνα οτι εγω θα εδινα ιδεα σε καποιον/καποιους αλλους.και αυτο το οφειλο στο φορουμ.αλλωστε ολοι περνουμε καποιες ιδεες απο καποιους αλλους και φυσικα δεν ειναι κακο.

απλα αυτο που ηθελα να κανω με το συγκεκριμενο ενυδρειο ηταν να ξεπερασω τον εαυτο μου.να κανω δηλαδη κατι καλυτερο για μενα.να βελτιωθω εγω.και πιστευω οτι το καταφερα.αλλωστε το παρελθον μου πιστευω αυτο δειχνει...

http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=18042

http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=18327

οσο για τις πετρες εγω προσωπικα τουλαχιστον ηθελα πιο σκουρες.απλα βρεθηκαν στον δρομο μου τυχαια και απλα ειπα ας τις δοκιμασω.θα πηγαινουν και με την αμμο ΑΛΛΑ οχι και τοσο με το background.οχι οτι δεν μαρεσουν αλλα πιστευω μια δοκιμη και με σκουρες θα μας πεισει για το τι πηγαινει περισσοτερο.
σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και φυσικα δεν παρεξηγω καμια κριτικη.ισα ισα που ειναι καλο να υπαρχει για να βελτιωνομαστε οπως εγινε και με μενα πιστευω
__________________

Malawi biotope.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01814 seconds with 11 queries