Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 10-03-14, 01:41
Το avatar του χρήστη lifefx
lifefx Ο χρήστης lifefx δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-02-2013
Περιοχή: θεσσαλονικη
Μηνύματα: 726
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nilotis Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω αφυγραντηρα, να δοκιμασω τα τεστ σε αυτο το νερο και να τα παραθεσω εδω να δουμε αν ειναι δυνατον να χρησιμοποιω αυτο;.
Πιτσιρικες εννοεις θυληκες μονομαχους.
Δεν μ`αρεσει αυτο το ψαρι, γκαπυ θα βαλω καποια στιγμη και γαριδουλα

Βασικα θα μετρησω και το νερο της βρυσης να.δω τυχον διαφορες και να επανελθω δρυμιτερος
-------------------------
Ξεχασα να πω οτι εχω μεσα μια πετρα ηφαιστιακης λαβας και αλλες δυο απολιθωμενες πετρες σε μεγεθος πακετου τσιγαρων ολες.
Οταν λές απολιθωμένες τι εννοείς?Κατα κύριο λόγω και απ'όσο ξέρω τα απολιθωμένα πετρώματα είναι τίγκα στο αλάτι.Και όχι το νερό του αφυγραντύρα δεν έχει καμιά δουλεια στο ενυδρείο.Οτι βλαβερό σωματίδιο ίπταται στο χώρο συγκεντρώνεται στο νερό του αφυγραντήρα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κανε το, αλλα επειδη αρκετοι που το εκαναν, εχασαν ψαρια μετα απο καποια αλλαγη, μη το προτεινεις στους αλλους χωρις να τους προειδοποιεις οτι ειναι μεγαλο ρισκο.
Βρε το έχω κάνει,δε μιλάω στη τύχη.Εμπειρίες παραθέτω όπως κάνει και το 90% των χρηστών του φόρουμ.Δέν έχασα ψάρι και ούτε κάποιο άλλο πρόβλημα είχα.Παράτησα το απιονισμένο γιατι αλλαξα ενυδρείο(σε μεγαλύτερο).Τωρα ψάχνω να βρώ το αναλογο θέμα που είχα διαβασει και απο όπου πήρα την ιδέα και δε το βρήσκω για να το δείς κι εσύ
__________________
.Φυλλάδιο πληροφοριών/φροντίδας μονομάχου από το GAB
"Θαρσειν χρη,ταχ'αυριον εσετ'αμεινον"

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lifefx : 10-03-14 στις 01:41 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01456 seconds with 11 queries