Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #128  
Παλιά 03-12-10, 10:28
Το avatar του χρήστη PascM
PascM Ο χρήστης PascM δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-10-2005
Περιοχή: 127.0.0.1
Μηνύματα: 6.632
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην PascM Send a message via Skype™ to PascM
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω ξεκόψει πλεόν απο τα Σταρτιωτικά (εκανα θεραπεία ),αλλα εχω βαρεθει (οπως και πολλοι άλλοι)να βλέπω άτομα χωρίς λόγω να προσπαθούν να βρούν τρόπο να τσακωθούν.Good wines No 6150πως θα έλεγαν κάποιοι παλιοί εδω μέσα.
Αν και είμαι κάποια χρόνια στον σύλλογο ακόμη προσπαθώ να καταλάβω το νόημα GAB vs AZ vs ....vs ....vs ...vs

Δεν νομίζω ότι κανείς είπε ποτέ (και το τονίζω αυτό έχοντας πλήρη επίγνωση αυτών που γράφω) ότι αυτοί είναι του GAB ή αυτοί είναι του GD ή αυτοί είναι του AZ ή αυτοί είναι του όποιου άλλου φόρουμ που ασχολείται με το χόμπι του ενυδρείου και επομένως πρέπει να αντιμετωπιστούν διαφορετικά.

Το μόνο που έχω να πω είναι το εξής, όλα αυτά με έχουν κουράσει και με έχουν κάνει να μην συμμετέχω στα forum όπως παλιότερα.

Μπορεί η οικονομική κατάσταση όλων μας να μην είναι στα καλύτερά της αλλά θεωρώ ότι τα γραφεία του ΠΣΦΕ δεν θα πρέπει να κλείσουν, το που θα βρεθούν όμως οι πόροι αυτό είναι κάτι που αδυνατώ να δώσω λύση καθώς οι λύσεις δεν δίνονται ούτε από έναν ούτε από όσους αποτελούν το ΔΣ καθώς το ΔΣ είναι συντονιστικό όργανο και συντονίζει εν προκειμένω εθελοντές, ανακοινώσεις έχουν γίνει προσπάθειες έχουν γίνει και άτομα του απερχόμενου ΔΣ έχουν συμβάλει πέραν των υποχρεώσεών τους στην λειτουργία του Π.Σ.Φ.Ε.

....ας αναλογιστούμε όλοι τι θα πει σύλλογος !


Good Wines 9.999 .....
__________________
Μην αδικείς την ζωή είναι από μόνη της άδικη!
Όλα για το χόμπι!

...τώρα το έχω ρίξει στην κατασκευή site και την φιλοξενία Go ZEN Host
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01526 seconds with 11 queries