Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 10-07-08, 20:32
Το avatar του χρήστη madfdg
madfdg Ο χρήστης madfdg δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Μηνύματα: 1.432
Προεπιλογή

Δεν αναγράφεται πουθενά (ξαναλέω εγώ δεν διάβασα πουθενά) , ποιές επιπτώσεις υπάρχουν αν κάποιοι οργανισμοί περάσουν σε άλλο οικοσύστημα και ποιοί επιβιώνουν μετά απο Χ συνθήκες (πάντα όσον αφορά τα ενυδρεία μας).Το μόνο απτό περιστατικό ήταν πριν χρόνια όταν μια άλγη απο το ενυδρείο του Μονακό πέρασε στην θάλασσα και δημιούργησε σοβαρό πρόβλημα!Αυτά που διαβάζω εδω και καιρό, όσον αφορά τα ενυδρεία, είναι εικασίες , υπάρχει άραγε κάποιος που καταστράφηκε το συστημα του έτσι?Αν υπάρχει θεωρώ υποχρέωση του να το μοιραστεί μαζί μας!Τα υπόλοιπα που λές (σχετικά με τους ξενίστες για παράδειγμα) είναι γνωστά και αδιαμφισβήτητα! Και κατα την άποψη μου είμαστε εδώ ώστε μέσα απο τον διάλογο να μαθαίνουμε και εμείς και οι άλλοι.Ουδείς έχει το αλάθητο και την απόλυτη γνώση! Και επειδή όντως ξεφύγαμε , ίσως να προτιμούσα αυτήν την λύση (μεσογειακό βράχο) απο το να βάλω αμφιβόλου ποιότητας και προέλευσης νεκρό βράχο ή νταμαρόπετρες που θα έβρισκα αριστερά - δεξιά και μετά απο καλό κουράρισμα να τον χρησιμοποιούσα!Όπως είμαι τώρα και εγώ δεν θα το έκανα
__________________
Κώστας
"I dreamed a thousand new paths . . . I woke and walked my old one."
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01447 seconds with 11 queries