Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 04-03-08, 19:46
Το avatar του χρήστη Filotas
Filotas Ο χρήστης Filotas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-08-2007
Περιοχή: ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Μηνύματα: 825
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Filotas Send a message via Skype™ to Filotas
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από μελινακι Εμφάνιση μηνυμάτων
ουαουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!! θελω να μου πεις τι εκανες! πως το εκανες αυτο ρε συ;;;;;; εμενα το δικο μου φαινεται εντελως αδειο!
περιμενω με pm ή οτι αλλο θες να με πεις τι εκανες!
Μελινάκι ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Δεν έκανα τίποτε το ιδιαίτερο έβαζα μέσα τα φυτά που μου άρεσαν και τα τοποθετούσα όσο καλύτερα πίστευα!!! Μετά με τακτική λύπανση και υπομονή έγινε αυτό που βλέπεις.
Σαν αποτέλεσμα εμένα μου αρέσει πολύ πάντως.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από πλυμμήρας Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφο το ενυδρείο σου και απίστευτη εξέλιξη-βελτίωση.
Να κάνω μια ερώτηση.Το φυτό στην 1η φώτο που φαίνεται μπροστά και αριστερά πως λέγεται?
Έχω ένα τέτοιο το οποίο μου έχει φτάσει στην επιφάνεια και δεν ξέρω πως πρέπει να το κλαδέψω.Επίσης έχω παρατηρήσει ότι έχει βγάλει ρίζες 3-4 πόντους πάνω από το χαλίκι.Είναι φυσιολογικό αυτό?
Σορρυ αν χαλάω το θέμα σου αλλά δεν έβρισκα φωτογραφία του φυτού και άρπαξα την ευκαιρία.Ευχαριστώ.
Αν λές για το 2ο στήσιμο είναι Hygrofila και κλαδέβεις εκεί που θέλεις και το κλάδεμα το ξαναφυτεύεις δίπλα εύκολο φυτό.
Στο τελευταίο στήσιμο το 1ο φυτό αριστερά είναι η Eusteraliw Stellata απίθανο φυτό πολύ όμορφο. Και εδώ εγώ κλαδεύω στο ύψος που θέλω και ξαναφυτεύω απο δίπλα!!!

Υ.Γ. Ευχαριστώ όλους σας για τα καλά λόγια. όπως είπα και πιό πάνω κάθε σχόλιο δεκτό, μόνο έτσι μπορούμε να γίνουμε καλύτεροι σ'αυτό το χόμπυ!!!!
__________________
www.kastoriacity.gr
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries